Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #332530

SKIRSTYTOJAS (Vilnius, Apkaitos grupė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Kokie iššūkiai Tavęs laukia?

  • priimsi pašto siuntas ar krovinius pagal vežimo dokumentus;
  • sutikrinsi, kad nebūtų siuntų / taros neatitikimų ar dingimo atvejų;
  • apdorosi grąžinamas ir persiunčiamas siuntas, vadovaujantis pateiktais dokumentais ar sutartimis su klientais;
  • rengsi siuntimo dokumentus.

Darbo sąlygos:
  • slankusis pamaininis darbo grafikas;
  • darbo laikas: dieninė pamaina 7.00 - 19.00 val., naktinė pamaina 19.00 - 7.00 val.;
  • darbo vieta - Rodūnios kelias 9.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • darbo kompiuteriu įgūdžių;
  • darbštumo, pareigingumo, atsakingo požiūrio į darbą;

Įmonė siūlo

Ką mes Tau siūlome?

  • mokami priedai už papildomą darbo krūvį ir kokybinių rodiklių vykdymą.

Informacija telefonu: 8 65688545
Mūsų internetinė svetainė: www.post.lt

Darbo skelbimo numeris
#332530
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!