2022-07-29 11:26:48

Savanorystės platformos projekto vadovas

CVMarket.lt klientas
750 - 850 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Projekto koordinatorius

VšĮ „Socialinis veiksmas“ įgyvendina savanorystės SVAJONĘ! Kuriame tiltus tarp įmonių, piliečių ir NVO pasitelkiant skaitmeninį įrankį (www.savaplatforma.lt) ir teikiame metodinį palaikymą. Šiai veiklai vystyti ieškome komandos pastiprinimo – projekto vadovas.

KAIP ATRODYS TAVO DIENA?

  • Administruosi socialinį projektą, įgyvendinsi projekto veiklas;
  • Administruosi su projekto įgyvendinimu susijusius dokumentus - rengsi sutartis, pasiūlymus, ataskaitas ir kt.;
  • Bendrausi su projektą finansavusiu fondu;
  • Analizuosi verslo įmonių ir NVO savanorystės poreikius, rengsi susitikimus, mokymus, straipsnius, informacinius renginius;
  • Vystysi prasmingus savanorystės projektus, į kuriuos reikės įsitraukti pačiam(i)!
  • Konsultuosi interesantus su savanorių platforma susijusiais klausimais, bendradarbiausi komandoje vystant ir gerinant platformos funkcionalumą.

Reikalavimai

MES TIKIMĖS, KAD TU:

  • Turi aukštąjį išsilavinimą (administravimas, vadyba, marketingas);
  • Turi ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį projektų valdymo/administravimo srityje;
  • Turi patirties rengiant ir įgyvendinant viešosios komunikacijos procesus, organizuojant renginius, bendraujant su įvairiais žmonėmis ir paverčiant idėjas realybe;
  • Esi orientuotas į rezultatą, lankstus, gebi dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (Excel, Word, Power Point);
  • Turi gerus kalbų įgūdžius (žodžiu ir raštu) – lietuvių k., anglų kalba;
  • Išmanai nevyriausybinių organizacijų gyvenimo realijas (Vilniaus miesto ir rajono organizacijų pažinojimas – privalumas);
  • Savanorystės ir socialinės atsakomybės išmanymas ir motyvacija eiti gilyn šioje temoje (privalumas);
  • Vairuoji automobilį (privalumas);

Įmonė siūlo

MES SIŪLOME:

  • Pradinį darbo užmokestį nuo 750 Eur (atskaičius mokesčius) priklausomai nuo gebėjimų ir noro įgyvendinti vienas ar kitas veiklas.
  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Galimybę tobulėti ir gilintis savanorystės ir verslo įmonių socialinės atsakomybės srityse;
  • Biurą pačiame Vilniaus centre
  • Galimybę derinti nuotolinį darbą su darbu biure.

Jei šie dalykai surezonavo, labai lauksime gyvenimo aprašymo iki rugsėjo 30 d.