Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1167679

Specialistas (-ė) (Vilniaus logistikos centras)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie mūsų Vilniaus logistikos centro komandos kviečiamas prisijungti Specialistas (-ė):

Tavęs laukiantys iššūkiai:

  • Ruoši darbuotojų priėmimo, atleidimo, darbo sąlygų keitimo, darbo sutarties nutraukimo dokumentus;
  • Rūpinsiesi naujo darbuotojo sklandžia adaptacija darbo vietoje;
  • Sudarysi darbuotojų darbo grafikus bei vykdysi faktinę darbo laiko apskaitą.

Reikalavimai

  • Esi įgijęs aukštąjį išsilavinimą, administravimo srityje – privalumas;
  • Turi darbo patirties administravimo srityje;
  • Esi atidus, kruopštus bei savarankiškas, gebi ieškoti informacijos bei ją analizuoti;
  • Pasižymi geru kompiuteriniu raštingumu, turi labai gerus darbo su MS Excel ir MS Word programomis įgūdžius;
  • Gerai kalbi ir rašai lietuvių kalba, tavo privalumas - dokumentų rengimo taisyklių išmanymas.

Tau siūlome:

  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Galimybę tobulinti savo žinias bei siekti karjeros;
  • Darbo vietą naujame moderniame logistikos centre – adresu Metalo g. 5, Vilnius.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika

Darbo skelbimo numeris
#1167679

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
PERSONALO PARTNERIS (-Ė) EKSPORTUI Žemaitijos pienas, AB
Nuo 2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PERSONALO PARTNERIS (-Ė) EKSPORTUI Žemaitijos pienas, AB • Vilnius
Nuo 2200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
PARDAVIMO ADMINISTRATORĖ (-IUS) Toyota Material Handling Baltic, SIA
1300 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PARDAVIMO ADMINISTRATORĖ (-IUS) Toyota Material Handling Baltic, SIA • Vilnius
1300 - 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
ADMINISTRATION OFFICER/COMPLIANCE ForumCiv Eastern Europe, labdaros ir paramos fondas
1000 - 1100 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
ADMINISTRATION OFFICER/COMPLIANCE ForumCiv Eastern Europe, labdaros ir paramos fondas • Vilnius
1000 - 1100 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST / E-COMMERCE ADMIN Onsoftas, MB
890 - 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST / E-COMMERCE ADMIN Onsoftas, MB • Kaunas
890 - 1300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
ADMINISTRATORIUS - PERSONALO VADYBININKAS (-Ė) Žinių radijas, UAB
Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
ADMINISTRATORIUS - PERSONALO VADYBININKAS (-Ė) Žinių radijas, UAB • Vilnius
Nuo 900 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 2 d.
VADYBININKAS (-Ė) ( AUTOMATINIŲ UŽSAKYMŲ VALDYMAS) Aljansas AIBĖ, UAB
Nuo 1158 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
VADYBININKAS (-Ė) ( AUTOMATINIŲ UŽSAKYMŲ VALDYMAS) Aljansas AIBĖ, UAB • Vilnius
Nuo 1158 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 2 d.
PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė): Bodesa, UAB
Nuo 1260 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė): Bodesa, UAB • Šiauliai
Nuo 1260 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Šiauliai
liko 2 d.
prieš 3 sav.
VIEŠBUČIO ADMINISTRATORIUS (-Ė) SPA Birštonas, UAB
Nuo 600 €/mėn. Į rankas
liko 5 d.
VIEŠBUČIO ADMINISTRATORIUS (-Ė) SPA Birštonas, UAB • Birštonas
Nuo 600 €/mėn.Į rankas
Birštonas
liko 5 d.
PROJEKTŲ VADOVAS Bodesa, UAB
Nuo 1705 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
PROJEKTŲ VADOVAS Bodesa, UAB • Šiauliai
Nuo 1705 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Šiauliai
liko 5 d.
APSKAITININKAS (-Ė) Express Heroes UAB
Nuo 800 €/mėn. Į rankas
liko 5 d.
APSKAITININKAS (-Ė) Express Heroes UAB • Klaipėda
Nuo 800 €/mėn.Į rankas
Klaipėda
liko 5 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!