Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1168387

Laborantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Gaminamos produkcijos kokybės kontrolė;
  • Žaliavos bei gaminamos produkcijos laboratoriniai tyrimai;
  • Tyrimų protokolų bei ataskaitų pildymas;

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas chemijos srityje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Cheminių tyrimų metodų išmanymas;
  • Gebėjimas analizuoti laboratorinių tyrimų metu gautus duomenis bei pateikti konkrečias išvadas apie gautus rezultatus;
  • Sugebėjimas kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją;
  • Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas, imlumas.

Privalumai:Darbo patirtis su plastiko žaliavomis

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Reikiamas darbui priemones darbui;

Darbo vieta: Žarijų g. (Aukštieji Paneriai)

Darbo laikas:

  • 1 etatas – 8 val. Per dieną nuo pirmadienio iki penktadienio
  • 0,5 etato – 4 val.per dieną, arba kelias dienas per savaitę (400 Eur į rankas)

Darbo užmokestis į rankas:  800-1100 Eur į rankas

Darbo skelbimo numeris
#1168387

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
BALDŲ SURINKĖJAS - MONTUOTOJAS UAB DAIMIRA
Nuo 2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
BALDŲ SURINKĖJAS - MONTUOTOJAS UAB DAIMIRA • Kaunas
Nuo 2100 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 2 d.
prieš 3 sav.
TECHNIKAS - MECHANIKAS Hydrotech servisas, UAB
800 - 1500 €/mėn. Į rankas
TECHNIKAS - MECHANIKAS Hydrotech servisas, UAB • Vilnius
800 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
VIP 2
prieš 2 sav.
UŽSAKYMŲ SURINKĖJA (-S) - PAKUOTOJA (-S) GRANATA UAB
650 - 740 €/mėn. Į rankas
2
UŽSAKYMŲ SURINKĖJA (-S) - PAKUOTOJA (-S) GRANATA UAB • Vilnius
650 - 740 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
KOKYBĖS KONTROLIERIUS (-Ė) GAMYBOJE Galvanta, UAB
1300 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
KOKYBĖS KONTROLIERIUS (-Ė) GAMYBOJE Galvanta, UAB • Vilnius
1300 - 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė) Kredito Unija Neris
Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė) Kredito Unija Neris • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
INTERJERO DIZAINERĖ (-IS) CV house, MB
Nuo 800 €/mėn. Į rankas
INTERJERO DIZAINERĖ (-IS) CV house, MB • Kaunas
Nuo 800 €/mėn.Į rankas
Kaunas
ŠALTKALVIS - SUVIRINTOJAS (-A) Drąseikių karjeras
1000 - 1200 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
ŠALTKALVIS - SUVIRINTOJAS (-A) Drąseikių karjeras • Kaunas
1000 - 1200 €/mėn.Į rankas
Kaunas
liko 1 d.
VYRESNYSIS LAIŠKININKAS (-Ė) (KAUNAS) Lietuvos paštas, AB
750 - 880 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
VYRESNYSIS LAIŠKININKAS (-Ė) (KAUNAS) Lietuvos paštas, AB • Kaunas
750 - 880 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
PAVADUOJANTIS LAIŠKININKAS (-Ė) (UKMERGĖ) Lietuvos paštas, AB
710 - 750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PAVADUOJANTIS LAIŠKININKAS (-Ė) (UKMERGĖ) Lietuvos paštas, AB • Ukmergė
710 - 750 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Ukmergė
liko 1 d.
CECHO DARBUOTOJAS (-A) (LENTVARIO G.) JUGUM, UAB
Nuo 950 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
CECHO DARBUOTOJAS (-A) (LENTVARIO G.) JUGUM, UAB • Vilnius
Nuo 950 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 1 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Laborantas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!