Vertintojas-konsultantas
Darbo skelbimo numeris #1170889

Tokvila, UAB
Vilnius

Darbo aprašymas

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos automobilių kėbulų vertintoją-konsultantą.

Tu būtum atsakingas už:

  • Kėbulo remontui pristatomų automobilių apžiūrą;
  • Užsakymų automobilių kėbulo remontui priėmimą;
  • Remonto išlaidų sąmatų rengimą;
  • Atsarginių dalių užsakymą;
  • Automobilių kėbulo remonto planavimą;
  • Atliktų remonto darbų išaiškinimą klientui ir sąskaitų išrašymą;
  • Klientų duomenų bazės tvarkymą;
  • Dokumentų (paskyrų, asmens duomenų apsaugos) valdymą;
  • Klientų konsultavimą – gyvai ir telefonu.

Reikalavimai

Tikimės, kad tu:

  • Išmanai automobilių, jų įrengimų ir mechanizmų remonto reikalavimus;
  • Turi automobilių serviso darbo planavimo ir organizavimo darbo patirties;
  • Išmanai Klientų aptarnavimo standartųus;
  • Turi Aukštesnįjį/aukštąjį techninį išsilavinimą (arba jo sieki);
  • Gebi bendrauti anglų kalba.
  • AutoMaster programos išmanymas būtų privalumas.

Privalumai:

  • Gebėjimas bendrauti rusų kalba;
  • AutoMaster programos išmanymas;
  • Audatex programos išmanymas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Atsakingą ir įdomų darbą aukščiausius kokybės standartus keliančioje profesionalų komandoje;
  • Galimybes realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą;
  • Galimybes tobulėti pačiam ir prisidėti prie procesų tobulinimo.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis UAB "Tokvila". Šie duomenys tvarkomi atrankos vykdymo tikslu iki atrankos proceso pabaigos ir saugomi 6 mėn. po atrankos pabaigos. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.tokvila.lt/lt/privatumo-politika

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1170889

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
VILNIAUS KĖBULŲ SERVISO VADYBININKO Sostena, UAB
1500 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
VILNIAUS KĖBULŲ SERVISO VADYBININKO Sostena, UAB • Vilnius
1500 - 3000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 2 d.
prieš 1 sav.
TRANSPORTO IR ŪKIO DALIES SPECIALISTAS/ -Ė Rimgauda, UAB
1300 - 1500 €/mėn. Į rankas
TRANSPORTO IR ŪKIO DALIES SPECIALISTAS/ -Ė Rimgauda, UAB • Vilnius
1300 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 2 sav.
IT PASLAUGŲ VADYBININKAS (-Ė) Blue Bridge, UAB
1500 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
IT PASLAUGŲ VADYBININKAS (-Ė) Blue Bridge, UAB • Vilnius
1500 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 6 d.
TRUMPALAIKIS DARBAS IŠ NAMŲ. DUOMENŲ KOORDINAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) Transcom Worldwide Vilnius, UAB
658 - 737 €/mėn. Į rankas
prieš 6 d.
TRUMPALAIKIS DARBAS IŠ NAMŲ. DUOMENŲ KOORDINAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) Transcom Worldwide Vilnius, UAB • Kaunas
658 - 737 €/mėn.Į rankas
Kaunas
APŠVIESTUMO SKAIČIAVIMAI / POJEKTUOTOJAS Mazgas, UAB
800 - 1200 €/mėn. Į rankas
APŠVIESTUMO SKAIČIAVIMAI / POJEKTUOTOJAS Mazgas, UAB • Kaunas
800 - 1200 €/mėn.Į rankas
Kaunas
PREKIŲ KATEGORIJŲ VADOVAS (-Ė) BALTIC PETROLEUM, UAB
Nuo 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PREKIŲ KATEGORIJŲ VADOVAS (-Ė) BALTIC PETROLEUM, UAB • Vilnius
Nuo 1700 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
TRANSPORTO VYR. VADYBININKAS (-Ė) DINAX, UAB
2000 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
TRANSPORTO VYR. VADYBININKAS (-Ė) DINAX, UAB • Vilnius
2000 - 3000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) OST Express, UAB
Nuo 736 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) OST Express, UAB • Vilnius
Nuo 736 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
SPA PADALINIO VADOVĖ (-AS) SPA Birštonas, UAB
2810 - 3310 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
SPA PADALINIO VADOVĖ (-AS) SPA Birštonas, UAB • Birštonas
2810 - 3310 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Birštonas
VIP 1
TRANSPORTO VADYBININKAS Partnerystės logistika, UAB
1250 - 1500 €/mėn. Į rankas
1
liko 3 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS Partnerystės logistika, UAB • Vilnius
1250 - 1500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 3 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!