Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218964

1588 VERSLO KLIENTŲ VADYBININKŲ VILNIUJE

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Tu būsi atsakingas už aktyvų internetinės reklamos paslaugų pardavimą telefonu ir susitikimų su klientais metu
  • Dirbsi su esamais ir naujais verslo klientais (B2B)
  • Derėsies, rengsi užsakymus bei sutartis
  • Administruosi klientų užsakymus
  • Analizuosi klientų poreikius

Reikalavimai

  • Turi patirties aktyvių pardavimų srityje
  • Orientuojiesi interneto rinkoje ir turi žinių apie internetinės reklamos produktus
  • Išmanai verslo rinką ir joje vykstančius procesus
  • Sugebi formuoti asmeninę pardavimo strategiją
  • Ieškai alternatyvių pardavimo būdų
  • Sugebi reprezentuoti įmonę
  • Kliento pasakytas NE – tau iššūkis, o ne demotyvacija
  • Turi aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą
  • Esi iniciatyvus, kūrybiškas, optimistiškas, darbštus, dinamiškas, motyvuotas ir dar visoks – tiesiog YPATINGAS

  • Motyvuojantį atlyginimą, susidedantį iš fiksuotos dalies ir priedų
  • Papildomą motyvacinę sistemą
  • Profesionalius profesinius mokymus
  • Automobilį, su kuriuo galėsi vykti pas klientus
  • Verslo klientų duomenų bazę
  • Karjeros galimybes
  • Galimybę dirbti savarankiškai
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą bei neišmatuojamą darbinę patirtį

Kita informacija:
  • Prisijungęs prie mūsų komandos turėsi galimybę užsidirbti 300–4000 eurų per mėnesį
  • Jei šiuo metu studijuoji nuolatiniu būdu, lauksime tavęs kai sėkmingai pabaigsi studijas

Darbo skelbimo numeris
#218964

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 300 - 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2015 m. vasario 8 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 3 d.

UAB Infomedia - tai visoje Lietuvoje gerai žinomas informacijos numeris 1588, įmonių paieškos portalas www.1588.lt ir mobili svetainė m.1588.lt. Jau aštuonioliktus veiklos metus pradėjusi skaičiuoti bendrovė yra viena iš verslo ir universalią informaciją teikiančių informacijos tarnybos lyderių. Mūsų misija - sujungti pirkėją su pardavėju.
UAB Infomedia priklauso „FCR MEDIA“ – tarptautinei įmonių grupei, kuri vienija 12 Europos šalių. Tai įmonė, kuri turi daugiau nei 21-erių metų patirtį reklamos paslaugų ir verslo informacijos srityje – parduodame reklamą internete, teikiame SEO paslaugas, kuriame įmonėms įprastas ir mobilias WEB svetaines, esame SMB Premier „Google AdWords“ ir „Europages“ įgalioti platintojai Lietuvoje. Mūsų svetainės: puikiai žinomos Lietuvos ir užsienio vartotojams, ieškantiems įmonių, prekių, paslaugų, kontaktų ar patikimų partnerių.
Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti tinklalapyje www.fcrmedia.lt.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!