2022-07-29 11:26:48

LIEJIMO PROCESŲ ATESTAVIMO TECHNIKAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
1100 - 1500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Intersurgical yra pasaulinė plataus medicininių gaminių asortimento, skirto kvėpavimo takams kūrėja, gamintoja ir tiekėja. Mūsų tikslas yra laikytis aukščiausių standartų visoje savo veikloje, todėl šiuo metu mes ieškome Liejimo procesų atestavimo techniko (-ės), kuris(-i) būtų atsakingas(-a) už naujų ir egzistuojančių liejimo procesų kokybės užtikrinimą.

Jeigu esate motyvuotas (-a) ir matote save šioje pozicijoje, kviečiame prisijungti prie atestavimo komandos.

DARBO POBŪDIS:

  • Liejimo procesų, kuriems reikalingas atestavimas, identifikavimas.
  • Atestavimo protokolų ruošimas.
  • Veiksmų, pagal paruoštus atestavimo protokolus, atlikimas ir koordinavimas.
  • Nukrypimų, identifikuotų atestavimo metu, sprendimas.
  • Ataskaitų ruošimas.
  • Periodinės ir neperiodinės atestuotų liejimo procesų peržiūros.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, kruopštumas, nuoseklumas.
  • Anglų kalbos pagrindai (raštu).
  • Darbas kompiuteriu: Microsoft Office.

PRIVALUMAI:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
  • Patirtis gamybinėje įmonėje.
  • Geri bendravimo įgūdžiai.
  • Darbo su liejimo procesais patirtis.
  • Patirtis kokybės srityje.

  • Tapti svarbia, nuolat augančios tarptautinės įmonės dalimi.
  • Įdomų ir atsakingą darbą, bei galimybę lavinti įgūdžius, įgyti patirties kokybės užtikrinimo srityje.
  • Mokymus nuolatiniam profesiniam augimui.
  • Draugišką, pozityvų ir palaikantį požiūrį komandoje.
  • Atlyginimą, priklausantį nuo turimos patirties ir kompetencijų (nuo 1100 iki 1500 Eur neatskaičius mokesčių).
  • Kasmetines atsakomybių ir atlyginimo peržiūras.
  • Savalaikes atostogas ir jokių viršvalandžių.
  • Transportavimą autobusu į/iš darbo (Vilnius-Pabrade-Vilnius).
  • Lankstų darbo grafiką.
  • Galimybę praleisti daugiau laiko gamtoje (šalia ežeras ir miškas), sportuoti įmonės sporto salėje.
  • Kalėdų premijas jums ir dovanas jūsų vaikams.

Konfidencialumą garantuojame.