Dokumentų valdymo ir administravimo skyriaus duomenų bazių specialistas
Darbo skelbimo numeris #1725347
Galimybė kartais dirbti iš namų

Darbo aprašymas

Kokia veikla laukia Tavęs?

  • įtraukti įmonės padalinių perduotų mokslinių techninių dokumentų duomenis į kompiuterizuotą archyvinę dokumentų apskaitos sistemą;
  • skaitmeninti, skenuoti dokumentus paprastuoju būdu, rastriniu vaizdo spalvinės ir toninės korekcijos būdu, apdorojimo bei montavimo būdu;
  • tvarkyti, komplektuoti suskaitmenintus dokumentus, pildyti nuskenuotų dokumentų atitinkamą informaciją apskaitos kortelėse;
  • apdoroti pateiktą skaitmeninę informaciją CD, DVD ar kitose duomenų laikmenose;
  • rengti, spausdinti įtrauktas į archyvinę apskaitą dokumentų popierines kopijas;
  • teikti informaciją apie dokumentų įtraukimą į sistemą, skaitmeninimą, keitimą, kopijų parengimą;
  • generuoti ir teikti atitinkamas ataskaitas, susietas su dokumentų apskaita.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

  • esi įgijęs aukštesnįjį išsilavinimą;
  • esi sukaupęs bent 1 metų praktinio darbo patirtį dokumentų valdymo srityje;
  • išmanai dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisykles;
  • puikiai kalbi ir rašai lietuvių kalba (rusų ar anglų kalbų mokėjimas – privalumas);
  • puikiai išmanai darbui reikalingas IT technologijas;
  • esi komunikabilus, atsakingas, atidus, organizuotas, orientuotas į rezultatą;
  • gebi vienu metu atlikti keletą užduočių, turi gerus laiko valdymo įgūdžius;
  • atitinki LR branduolinės energijos įstatymo 50 str. reikalavimus (asmeniniai duomenys tikrinami po atrankos, prieš sudarant darbo sutartį).

Įmonė siūlo

Ką siūlome Tau?

  • asmeninį ir profesinį balansą: lankstų darbo grafiką, nuotolinio darbo galimybę, lanksčias darbo sąlygas;

Mes Tavęs laukiame!

Kilus klausimų,  skambink vyr. personalo specialistei Oksanai Pučinskajai, tel. 8 64026594.

Tavo būsima vadovė –  Aurelija Saulytė, tel. 8 386 28034

Informuosime tik atrinktus kandidatus ir nelaukdami atrankos pabaigos kviesime į pokalbį.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1725347

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 5 d.
SPECIALISTAS (-Ė) (ANALITIKAS / STATISTIKAS / MATEMATIKAS / EKONOMISTAS / SOCIOLOGAS) Lietuvos statistikos departamentas
Nuo 1460 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 5 d.
SPECIALISTAS (-Ė) (ANALITIKAS / STATISTIKAS / MATEMATIKAS / EKONOMISTAS / SOCIOLOGAS) Lietuvos statistikos departamentas • Vilnius
Nuo 1460 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 6 d.
JUNIOR DATA ANALYST Transcom Worldwide Vilnius, UAB
1096 - 1225 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 6 d.
JUNIOR DATA ANALYST Transcom Worldwide Vilnius, UAB • Vilnius
1096 - 1225 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 4 sav.
OPERACIJŲ SPECIALISTAS (-Ė) Smart HR
1100 - 1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 4 d.
OPERACIJŲ SPECIALISTAS (-Ė) Smart HR • Vilnius
1100 - 1950 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 4 d.
APSKAITININKAS (-Ė) Fleur Alpine, UAB
800 - 1100 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
APSKAITININKAS (-Ė) Fleur Alpine, UAB • Vilnius
800 - 1100 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 2 d.
prieš 5 d.
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININAS (-Ė) Artmedica, UAB
1200 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 5 d.
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININAS (-Ė) Artmedica, UAB • Kaunas
1200 - 1400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
prieš 6 d.
ANGLŲ KALBOS MOKYTOJA (-AS) | ENGLISH LANGUAGE TEACHER Anglų kalbos mokykla INTELLECTUS
13 - 18 €/val. Neatskaičius mokesčių
prieš 6 d.
ANGLŲ KALBOS MOKYTOJA (-AS) | ENGLISH LANGUAGE TEACHER Anglų kalbos mokykla INTELLECTUS • Panevėžys
13 - 18 €/val.Neatskaičius mokesčių
Panevėžys
prieš 1 sav.
JUNIOR PAYMENT OPERATION ANALYST Bankera, UAB
1200 - 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
JUNIOR PAYMENT OPERATION ANALYST Bankera, UAB • Vilnius
1200 - 1800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
VIP 1
EKSPEDICIJOS VADYBININKAS Konekta cargo, UAB
Nuo 2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
1
EKSPEDICIJOS VADYBININKAS Konekta cargo, UAB • Vilnius
Nuo 2200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
PIRKIMŲ SPECIALISTAS Omniva LT, UAB
2200 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PIRKIMŲ SPECIALISTAS Omniva LT, UAB • Vilnius
2200 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
GAMYBOS KOORDINATORIUS (-Ė) Intersurgical, UAB
Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
GAMYBOS KOORDINATORIUS (-Ė) Intersurgical, UAB • Visaginas
Nuo 2000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Visaginas
liko 1 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!