Laiškininkas (-ė) (Vilnius)
Darbo skelbimo numeris #1936576

Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!
Nuoroda nukopijuota
Baigiasi po 28 d.

Darbo aprašymas

Kokie iššūkiai Tavęs laukia?

  • Pašto korespondencijos siuntų, periodinių spaudos leidinių, reklamos, pensijų ir kitų socialinių išmokų pristatymas;
  • Paslaugų ir prekių pardavimas klientams.

Darbo sąlygos:

  • Darbo krūvis – 1 etatas;
  • Darbo grafikas – I-VI, 8:00-15:30 val.;
  • Terminuota darbo sutartis;
  • Darbo vieta – Naujamiestis.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi orientuotas į klientą ir rezultatus;
  • Esi sąžiningas, pareigingas, atsakingai žiūri į pavestas užduotis;
  • Turi darbo patirties klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje – tai būtų didelis privalumas;
  • Puikiai supranti ir kalbi lietuviškai.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Stabilią darbo vietą sparčiai tobulėjančioje bendrovėje;
  • Apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Siekiant užtikrinti, kad akcinėje bendrovėje Lietuvos pašte dirbtų patikimi, sąžiningi ir nepriekaištingos reputacijos asmenys, galime paprašyti pateikti papildomą informaciją. Išsamiau apie tai ir Jūsų asmens duomenų tvarkymą: www.lietuvospastas.lt/privatumo-pranesimas.

AB Lietuvos paštas užtikrina lygias galimybes nediskriminuojant dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1936576

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

NAUJAS
prieš 2 d.
KASININKAS (-Ė) PARDAVĖJAS (-A) VILNIUJE (ATEITIES G.) Makveža, UAB
1000 - 1070 €/mėn. Prieš mokesčius
N
prieš 2 d.
KASININKAS (-Ė) PARDAVĖJAS (-A) VILNIUJE (ATEITIES G.) Makveža, UAB • Vilnius
1000 - 1070 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
NAUJAS
prieš 2 d.
ADMINISTRATORĖS (-IAI) - KASININKĖS (-AI) Sveikame kūne sveika siela, VŠĮ
6 - 8 €/val. Prieš mokesčius
N
prieš 2 d.
ADMINISTRATORĖS (-IAI) - KASININKĖS (-AI) Sveikame kūne sveika siela, VŠĮ • Vilnius
6 - 8 €/val.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 3 d.
Atranka internetu ADMINISTRATORĖ (-IUS) – BENDRUOMENĖS VADYBININKĖ (-AS) (0,5 ETATO) Eriadas, UAB
520 - 600 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 3 d.
Atranka internetu
ADMINISTRATORĖ (-IUS) – BENDRUOMENĖS VADYBININKĖ (-AS) (0,5 ETATO) Eriadas, UAB • Vilnius
520 - 600 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 4 d.
PUSRYČIŲ VIRĖJA (-AS) Congress hotels, UAB
900 - 1100 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 4 d.
PUSRYČIŲ VIRĖJA (-AS) Congress hotels, UAB • Vilnius
900 - 1100 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 4 d.
TENISO AIKŠTYNO ADMINISTRATORĖ (-IUS) BALTIC PETROLEUM, UAB
Nuo 880 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 4 d.
TENISO AIKŠTYNO ADMINISTRATORĖ (-IUS) BALTIC PETROLEUM, UAB • Vilnius
Nuo 880 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
prieš 4 d.
GERI DARBAI - GERIEMS ŽMONĖMS..DARBAI SPAUSTUVĖJE! JUGUM, UAB
700 - 850 €/mėn. Į rankas
prieš 4 d.
GERI DARBAI - GERIEMS ŽMONĖMS..DARBAI SPAUSTUVĖJE! JUGUM, UAB • Vilnius
700 - 850 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
KEPĖJAS (-A) | ILGALAIKIS DARBAS MODERNIOJE ĮMONĖJE! UAB "Reitan Convenience Lithuania"
970 €/mėn. Į rankas
KEPĖJAS (-A) | ILGALAIKIS DARBAS MODERNIOJE ĮMONĖJE! UAB "Reitan Convenience Lithuania" • Vilnius
970 €/mėn.Į rankas
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė), 1 ETATAS, (VYNOTEKA, ŽALIŲJŲ EŽERŲ G. 138, VILNIUS) GELSVA, UAB
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė), 1 ETATAS, (VYNOTEKA, ŽALIŲJŲ EŽERŲ G. 138, VILNIUS) GELSVA, UAB • Vilnius
GAMYBOS CECHO PAMAINOS VADOVAS (-Ė) NAUJAMIESTYJE VILNIUJE Maxima LT, UAB
925 - 1340 €/mėn. Prieš mokesčius
GAMYBOS CECHO PAMAINOS VADOVAS (-Ė) NAUJAMIESTYJE VILNIUJE Maxima LT, UAB • Vilnius
925 - 1340 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
VIP 1
prieš 3 sav.
KEPĖJAS (-A) - KONDITERIS (-Ė) Latmus, MB
Nuo 1150 €/mėn. Prieš mokesčius
1
KEPĖJAS (-A) - KONDITERIS (-Ė) Latmus, MB • Vilnius
Nuo 1150 €/mėn.Prieš mokesčius
Vilnius
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!