TECHNINIS INŽINIERIUS (-Ė)
Darbo skelbimo numeris #1938083

City Service, UAB
Klaipėda
Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!
Nuoroda nukopijuota
Baigiasi po 29 d.

Darbo aprašymas

Jūs rūpinsitės:

  • statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų priežiūros vykdymu;
  • gedimų nustatymu ir sprendimų teikimu jų šalinimui;
  • statinio nuolatiniu stebėjimu;
  • techninės dokumentacijos pildymu;
  • prižiūrimų objektų inžinerinės įrangos veikimo užtikrinimu.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:

  • esate įgijęs aukštąjį statybų inžinerinį išsilavinimą;
  • turite sėkmingos darbo patirties statybų/ statybų techninės priežiūros srityje;
  • išmanote STR ir statybos įstatymo taikymą;
  • turite galiojantį SPSC atestatą, suteikiantį teisę eiti ypatingojo statinio statybos techninės priežiūros vadovo pareigas (privalumas);
  • turite nuosavą automobilį ir galėtumėte naudoti darbo tikslais.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonės strateginės transformacijos;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonių grupėje;
  • įvedimo programą, naujokų savaitę, mokymus ir kolegas, pasiruošusius dalintis žiniomis ir patirtimi;
  • galimybę dirbti hibridiniu būdu (pagal darbų pobūdį);
  • kuro ir eksploatacinių išlaidų kompensavimą, jei darbo tikslais naudosite savo automobilį;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Lietuvoje ir užsienyje;
  • papildomas atostogų dienas, priklausančias nuo stažo;
  • bendruomeniškumą skatinančius renginius ir iniciatyvas;
  • dovanas asmeninių ir tradicinių švenčių proga;
  • išskirtinius nuolaidų pasiūlymus jums ir jūsų šeimos nariams.

Atlyginimas:

2280-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių.

Konkretus atlyginimas aptariamas susitikimo metu.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1938083

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
PARDAVIMO VADYBININKAS ŠIAULIUOSE SDG, UAB
1200 - 2000 €/mėn. Prieš mokesčius
PARDAVIMO VADYBININKAS ŠIAULIUOSE SDG, UAB • Šiauliai
1200 - 2000 €/mėn.Prieš mokesčius
Šiauliai
NAUJAS
prieš 2 d.
Atranka internetu STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Eriadas, UAB
3300 €/mėn. Prieš mokesčius
N
prieš 2 d.
Atranka internetu
STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) Eriadas, UAB • Klaipėda
3300 €/mėn.Prieš mokesčius
Klaipėda
prieš 4 d.
MODULINIŲ NAMŲ SURINKĖJAS (DARBAS VIENA PAMAINA NUO 7:30-16:00) UAB „KT MODULES“
800 - 1400 €/mėn. Į rankas
prieš 4 d.
MODULINIŲ NAMŲ SURINKĖJAS (DARBAS VIENA PAMAINA NUO 7:30-16:00) UAB „KT MODULES“ • Klaipėda
800 - 1400 €/mėn.Į rankas
Klaipėda
prieš 5 d.
STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) KLAIPĖDOJE Infes, UAB
Nuo 4100 €/mėn. Prieš mokesčius
prieš 5 d.
STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) KLAIPĖDOJE Infes, UAB • Klaipėda
Nuo 4100 €/mėn.Prieš mokesčius
Klaipėda
STATYBOS DARBŲ VADOVO (STAMBŪS IR ILGALAIKIAI ENERGETIKOS OBJEKTŲ PROJEKTAI LIETUVOJE) Personalo akademija, UAB
2200 - 3000 €/mėn. Į rankas
STATYBOS DARBŲ VADOVO (STAMBŪS IR ILGALAIKIAI ENERGETIKOS OBJEKTŲ PROJEKTAI LIETUVOJE) Personalo akademija, UAB • Klaipėda
2200 - 3000 €/mėn.Į rankas
Klaipėda
PROJEKTŲ INŽINIERIUS (-Ė) KLAIPĖDOJE Infes, UAB
Nuo 2000 €/mėn. Prieš mokesčius
PROJEKTŲ INŽINIERIUS (-Ė) KLAIPĖDOJE Infes, UAB • Klaipėda
Nuo 2000 €/mėn.Prieš mokesčius
Klaipėda
STATYBOS DARBŲ VADOVAS NERINGOJE (SU APGYVENDINIMU) Gilesta, UAB
3000 - 4000 €/mėn. Prieš mokesčius
STATYBOS DARBŲ VADOVAS NERINGOJE (SU APGYVENDINIMU) Gilesta, UAB • Klaipėda
3000 - 4000 €/mėn.Prieš mokesčius
Klaipėda
DARBŲ VADOVAS Autentė, UAB
1500 - 1600 €/mėn. Į rankas
DARBŲ VADOVAS Autentė, UAB • Klaipėda
1500 - 1600 €/mėn.Į rankas
Klaipėda
prieš 2 sav.
GELŽBETONIO GAMINIŲ FORMUOTOJAS Statorama, UAB
2200 - 2500 €/mėn. Prieš mokesčius
liko 4 d.
GELŽBETONIO GAMINIŲ FORMUOTOJAS Statorama, UAB • Klaipėda
2200 - 2500 €/mėn.Prieš mokesčius
Klaipėda
liko 4 d.
STATYBOS DARBŲ VADOVAS Statorama, UAB
3000 - 3500 €/mėn. Prieš mokesčius
liko 4 d.
STATYBOS DARBŲ VADOVAS Statorama, UAB • Klaipėda
3000 - 3500 €/mėn.Prieš mokesčius
Klaipėda
liko 4 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!