VAKARŲ LIETUVOS REGIONO PARDAVIMŲ VADYBININKO (B2B ir B2C klientai_Platus įvairių grindų dangų ir lydinčių prekių asortimentas)

CVMarket.lt klientas
1600 - 2300 €/mėn. "į rankas"
PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė – sėkmingai 16 metų Lietuvoje veikianti pramoninių, komercinių, gyvenamosios, gydymo, sporto/ rekreacijos paskirties pastatų plataus asortimento grindų dangų, profesionalios įrangos ir įrankių prekybos kompanija.
Kompanija atstovauja labai aukštos kokybės gaminių gamintojus, gerai žinomus visame pasaulyje.

Įmonei, plečiančiai savo Komercijos skyriaus specialistų komandą, darbui Klaipėdoje ieškome

Darbo aprašymas

  • Nuolatinių B2B (statybų rangovai) ir naujų B2C klientų konsultavimas kompanijos demonstraciniame prekybos salone;
  • Vizitai pas nuolatinius ir naujus B2B klientus Vakarų Lietuvos regione;
  • Komercinių pasiūlymų teikimas ir sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ Aukštesnysis išsilavinimas;
  • 1+ metų Statybinių ir Apdailos medžiagų B2B sektoriui aktyvių pardavimų patirtis;
  • Anglų kalbos mokėjimas (techninės dokumentacijos skaitymui);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • 1100-1200 eurų/mėn. neto atlyginimą bandomuoju laikotarpiu;
  • 1200-1300 eurų/mėn. neto atlyginimą po bandomojo laikotarpio;
  • Realius 300-1000 eurų/mėn. neto ir didesnius priedus už darbo efektyvumą;
  • Kompanijos automobilį darbo reikalams ir asmeninių poreikių reikalams;
  • Nuolaidas, įsigyjant įmonės prekes/ paslaugas.