Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #503939

1C PROGRAMUOTOJAS (-A)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Vartotojo aplinkos ir sąsajos tobulinimas;

  • Naujų funkcijų ir posistemių kūrimas 1C platformoje;

  • CRM sistemos kūrimas;

  • Verslo valdymo sistemų optimizavimas pagal vartotojų poreikius ir sutartas procedūras;

  • Suprogramuotų užduočių testavimas.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas informacinių technologijų srityje;

  • Rusų ir/ar anglų kalba;

  • 1C šeimos produktų ir 1C programavimo kalbos išmanymas;

  • Privalumas - žinoti apskaitos pagrindus;

  • Noras tobulėti, gebėjimas priimti sprendimus, darbas komandoje, orientacija į rezultatą.

  • įdomų ir dinamišką darbą sparčiai besivystančioje kompanijoje;

  • profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes;

  • darbui reikalingas priemones (mob.telefonas, kompiuteris ir kt.);

  • visas socialines garantijas;

  • geras darbo sąlygas bei Jūsų pastangų įvertinimą;

  • atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų ir jūsų kvalifikacijos.

Darbo skelbimo numeris
#503939
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!