2022-07-29 11:26:48
L'Occitane pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Panevėžys

L'Occitane pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Panevėžys

C&D STYLE, UAB
5.5 €/val. Prieš mokesčius
Siųsti CV

Darbo aprašymas

Kvapniam L'OCCITANE salonui, esančiame Savitiškio g. 61, "RYO", Panevėžyje, ieškome konsultantės (-o) dirbti 0,5 etatu.

Tau galime pasiūlyti kvapnią, Provansu alsuojančią darbo aplinką, karjeros galimybes, malonų darbą šauniame, jaunatviškame ir draugiškame kolektyve.

Jei mėgsti bendrauti, esi organizuota (-as), atsakinga (-as), pozityvi (-us) ir draugiška (-as) - prisijunk prie mūsų L'Occitane komandos!

Reikalavimai

Ieškome atsakingo, darbštaus ir motyvuoto žmogaus, kuris yra pasiruošęs būti mūsų komandos dalimi ir sugebės atlikti patikėtas užduotis tiek individualiai, tiek komandoje. Pardavimų patirtis nebūtina (apmokome), tačiau noras tobulėti ir augti - būtinas!

 

SVARBU: Darbo valandos - ieškome žmonių, kurie galėtų lengvai derinti darbo grafiką.

Įmonė siūlo

Tau siūlome jaukią darbo aplinką, šaunų kolektyvą, priedus už gerus darbo rezultatus, iniciatyvą, mokymus, tobulėjimo patirtį pardavimuose ir karjeros galimybes. Taip pat puikią galimybę tapti L'Occitane ambasadore(-iumi).

 

Atlyginimas nurodytas valandinis.

 

 

Pateikdami savo duomenis Jūs sutinkate, kad UAB "C&D style" juos tvarkytų kandidatų į darbo vietas atrankos tikslais. Pagrindu tvarkyti duomenis yra Jūsų sutikimas ir mūsų atliekami veiksmai prieš priimant sprendimą sudaryti darbo sutartį. Pasibaigus atrankos procesui, Jūsų asmens duomenys bus ištrinti ne vėliau kaip po 6 mėnesių, nebent sutikote, kad ilgiau saugotume Jūsų duomenis arba sudarėme sutartį. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo duotą sutikimą, taip pat teisę susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis arba reikalauti juos ištaisyti ar ištrinti, reikalauti saugoti asmens duomenis jų kitaip netvarkant.

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

Žiūrėti visus panašius skelbimus
Siųsti CV