Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #333448

2D Dizaineris (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • VR/AR aplikacijų, internetinių puslapių, mobiliųjų aplikacijų UX/UI dizainas, derinimas ir pasitvirtinimas su projektų vadovu
  • 2D UX/UI dizaino failų paruošimas 3D programoms ir kokybiškam funkcionavimu VR aplikacijoje
  • Atitinkamų rinkos produktų navigacinio ir dizaino turinio analizė
  • Vartotojo sąsajų schemų ruošimas, prototipų kūrimas ir testavimas, nepriekaištingos vartotojo patirties užtikrinimas galutiniame produkte
  • Prezentacijų dizaino ruošimas, iliustracijų atrinkimas ir apdorojimas pagal pateiktą tekstinę medžiagą
  • Produktų logotipų / iliustracijų kūrimas
  • Kūrybiškų Facebook postų iliustracijų kūrimas pagal pateiktą tekstinę medžiagą
  • Banerių, skrajučių, plakatų, rolloutų, vizitinių kortelių dizainas ir sumaketavimas (ruošiantis konkrečioms tarptautinėms parodoms)

Reikalavimai

PAGRINDINIAI REIKALAVIMAI:

  • UX/UI dizaino žinios ir jas demonstruojantys darbai portfolio
  • Išsilavinimas dizaino srityje (su IT pakraipa – būtų didelis privalumas)
  • Bendrosios IT sistemų, jų kūrimo procesų žinios, domėjimasis technologijomis
  • Gebėjimas atlikti produktų testavimus
  • Gebėjimas rengti produkto vartotojų sąsajų schemas, vartotojų navigacijos schemas ir pan.
  • Patirtis dirbant su mobiliosiomis aplikacijomis, internetinių puslapių dizainu
  • Gilus User Usability ir vartotojų elgsenos principų supratimas
  • Adobe Photoshop / Adobe Xd gilios žinios, sketch ar kitų dizaino programų žinios
  • Gebėjimas aiškiai struktūrizuoti informaciją ir ja dalintis su komanda
  • Gebėjimas piešti/braižyti eskizuoti idėjas
  • Kūrybiškumas
  • Puikios anglų kalbos žinios
  • Bazinis HTML/CSS suvokimas

ASMENINĖS SAVYBĖS:
  • Analitinis mąstymas
  • Atsakingumas, dėmesys detalėms, kruopštumas
  • Organizaciniai įgūdžiai - gebėjimas efektyviai planuoti laiką ir darbus, kad šie būtų atlikti pagal nustatytus terminus
  • Gebėjimas prisitaikyti ir dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje
  • Vidinė motyvacija tobulėti ir mokytis
  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai

PRIVALUMAI:
  • Patirtis dirbant su Turinio Valdymo Sistema
  • Rusų kalbos žinios
  • Patirtis su VR/AR

  • Galimybę realizuoti savo idėjas perspektyvioje ir veiklą plečiančioje kompanijoje;
  • Dalyvavimą įdomiuose, įvairioms rinkoms skirtuose projektuose, dirbant stiprios komandos sudėtyje;
  • Atlyginimą, atitinkantį rinkos sąlygas ir darbuotojo kompetenciją;
  • Malonią darbo aplinką šaunioje ir stiprioje komandoje;
  • Iššūkius ir galimybę tobulėti;
  • Darbą pilną darbo dieną moderniame biure.

Atlyginimas:
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#333448
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!