PARDAVĖJAS (-a) - KONSULTANTAS (-ė) (PC Panorama, BALTMAN, pilnu etatu)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

„BALTMAN“ tai tarptautinis mados ženklas, įkurtas 1991 m., aukščiausios kokybės dalykiniai drabužiai vyrams, skirti dėvėti biure, verslo kelionėse, oficialių susitikimų ar švenčių metu.

Šiuo metu ieškome naujų komandos narių ir dirbti VILNIUJE, PC PANORAMA, parduotuvėje BALTMAN, kviečiame merginas ir jaunuolius,
PARDAVĖJUS (-AS) - KONSULTANTUS (-ES).

Reikalavimai

Esate drąsus (-i), esate aktyvus (-i), turite gerą stiliaus pojūtį?!
Tuomet esate būtent tas žmogus, kurio mes ieškome!

Iššūkis JUMS - būkite TAS (-A), kuris (-i) padės mūsų klientams patirti geriausią aptarnavimą ir kartu sukursite geriausią apsipirkimo patirtį.

Domėjimasis mada – privalumas!

Mes siūlome įdomų, nenuobodų ir dinamišką darbą mados kompanijoje, modernią darbo aplinką, draugišką ir palaikantį kolektyvą, galimybę mokytis ir tobulėti.
Laukiame Jūsų, jei matote save šioje pozicijoje, o šis darbas tinka būtent JUMS.
PARDUOKIME MADĄ KARTU !!!