Dino parko darbuotojas (-a )

DINO PARKAS

Darbo skelbimo numeris

334036

Darbo aprašymas

Ieškome dinozaurų parko darbuotojų.

Darbo pobūdis pasirinktinai:

• Saugumo vaikams užtikrinimas pripučiamame batute;
• Saugaus eismo priežiūra prie riedamobilių;
• Kontrolinių juostelių klijavimas;
• Traukinuko vairavimas.

Ką renkiesi tu?

Darbo laikas nuo 10-22 val., grafikas įvairus: ir darbo dienomis, ir savaitgaliais.

Pirmenybę teiksime kandidatams, kurie gali pradėti dirbti nuo balandžio 25d.

Darbas ant prekybos centro OZAS įsikūrusiame Dinozaurų parke.

Reikalavimai

• Meilė vaikams;
• Plati šypsena;
• Komunikabilumas;
• Atidumas;
• Rusų ir anglų šnekamoji kalba.

Įmonė siūlo

• Draugišką bei jaunatvišką kolektyvą;
• Žaismingą aplinką;
• Darbą gryname ore;

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gegužės 12 d.
Įvestas:
2018 m. balandžio 16 d.
Alga (bruto):
nuo 450 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

DINO PARKAS

Dinozaurų parkas DINO.LT Ozas yra įsikūręs ant prekybos ir pramogų centro OZAS stogo! Tai pirmasis ir vienintelis Baltijos šalyse ant pastato stogo įrengtas dinozaurų parkas, kuriame lankytojai gali išvysti apie 40 judančių ir riaumojančių natūralaus dydžio dinozaurų!

DINO.LT parkas Ozas - tai nuotykių parkas visai šeimai. Jei tik norėsite, mūsų animatoriai , pagal paleontologo rengtą pasakojimą, plačiau papasakos apie dinozaurų gyvenimo įpročius bei kodėl jie išnyko.

Dinozaurų parke DINO.LT Ozas mažųjų džiaugsmui yra vaikų žaidimų aikštelė, batutai, gimtadienių nameliai, klaidusis labirintas, spalvingieji riedamobiliai ir t.t. O žaismingieji animatoriai nupieš linksmiausius personažus ant vaikų veidukų, parodys virtualios realybės filmus, kartu pažaisite su kinetiniu smėliu.

Peržiūrėti įmonės profilį >