Rinkodaros vadybininko asistentas (-ė)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 334128

Darbo skelbimo numeris

334128

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
RINKODAROS VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)
Darbo vieta:
Centrinis biuras
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Naugarduko g. 84

Darbo pobūdis:
- reklaminių pajamų administravimas, sutarčių ruošimas. Rinkodarinių įsipareigojimų vykdymo administravimas;
- tiekėjų reklamos MAXIMA kanaluose administravimas ir koordinavimas.
- reklamos pardavimas, pasiūlymų tiekėjams ruošimas;
- bendravimas su tiekėjais, skundų, problemų sprendimas.
Reikalavimai:
- aukštasis išsilavinimas;
- puikūs darbo MS Office (Excel) įgūdžiai;
- gebėjimas dirbti su didelės apimties duomenų bazėmis;
- gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją;
- atidumas, kruopštumas, atsakingumas.
Mes siūlome:
- darbą savo srities profesionalų komandoje;
- laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
- tarptautinės karjeros galimybes;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spustelkite žemiau esantį mygtuką.
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 659 68959,
el. p. monika.rumbutiene@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus per 3 savaites nuo skelbimo galiojimo pabaigos.
Galioja iki: 2018-04-20