Vidinės komunikacijos vadybininkas (-ė)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 335543

Darbo skelbimo numeris

335543

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
VIDINĖS KOMUNIKACIJOS VADYBININKAS (-Ė)
Darbo vieta:
Centrinis biuras
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Naugarduko g. 84

Darbo pobūdis:
- efektyvus numatytų vidinės komunikacijos veiksmų įgyvendinimas;
- aktualios informacijos surinkimas, sisteminimas, parengimas komunikavimui ir išplatinimas pasirinktais vidinės komunikacijos kanalais;
- intraneto sistemos svetainių struktūros stebėjimas, koregavimas ir kontrolė bei reikalingų pakeitimų inicijavimas;
- darbuotojų konsultavimas vidinės komunikacijos įrankių naudojimo klausimais;
- vidinio įmonės leidinio darbuotojams vystymas;
- vidinių įmonės renginių organizavimas;
- pagalba sudarant vidinės komunikacijos planą ir biudžetą bei jų vykdymas ir kontrolė.
Reikalavimai:
- aukštasis filologijos/žurnalistikos srities išsilavinimas;
- geros anglų kalbų žinios;
- 2 metų darbo patirtis vidinės komunikacijos srityje būtų privalumas;
- straipsnių rengimo, projektų/renginių organizavimo valdymo patirtis;
- gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją;
- geri darbo MS Office įgūdžiai;
- orientacija į klientą bei rezultatą, iniciatyvumas ir bendradarbiavimas, komunikabilumas, greita orientacija ir emocijų kontrolė.
Mes siūlome:
- darbą savo srities profesionalų komandoje;
- laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
- tarptautinės karjeros galimybes;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spustelkite žemiau esantį mygtuką.
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 659 68959,
el. p. monika.rumbutiene@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus per 3 savaites nuo skelbimo galiojimo pabaigos.
Galioja iki: 2018-05-07