Digital marketingo specialistas (-ė)

INDIGROUP, UAB

Darbo skelbimo numeris

336416

Darbo aprašymas

- Skaitmeninės komunikacijos kampanijų planavimas, įgyvendinimas ir analizė;
- Reklamos pirkimo platformų valdymas (Google AdWords, Facebook, Adform ir kt.);
- Tinklapių analizės įrankių naudojimas;
- Bendravimas su media kanalais ir partneriais;
- Ataskaitų ir įžvalgų ruošimas bei analitinis vertinimas;
- Įgūdžių lavinimas skaitmeninės komunikacijos srityje kartu su komanda (mokymai, seminarai, sertifikavimas).

Reikalavimai

- Patirtis skaitmeninės komunikacijos srityje (Facebook, Google AdWords, Adform, kampanijų planavimo);
- Nuolatinis skaitmeninės komunikacijos žinių gilinimas (konferencijos, sertifikavimas ir pan.);
- Anglų kalbos žinios.
- Patirtis formuojant digital kampanijų ataskaitas klientams arba vidiniams įmonės skyriams;
- Aukštasis išsilavinimas (pageidautina tikslieji mokslai -matematika, statistika ar kt.);
- Komandiškumas, analitiškumas, noras tobulėti ir kilti karjeros laiptais digital srityje.

- Įdomų darbą puikiai žinomų prekinių ženklų skaitmeninės komunikacijos planavimo srityje;
- Sveikatos draudimą bei papildomos socialines garantijas;
- Pastovų tobulėjimą ir žinių atnaujinimą dalyvaujant digital mokymuose ir konferencijose;
- Tarptautinę darbo aplinką ir karjeros galimybes bendrovės viduje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. birželio 6 d.
Įvestas:
2018 m. gegužės 8 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Indigroup - vadovų ir specialistų paieškos partneris, veikiantis Baltijos šalyse. Mūsų klientė, Omnicom Media Group, yra pasaulinio tinklo dalis Lietuvoje ir valdo dvi media agentūras (OMD ir PHD). Resolution Media yra padalinys, veikiantis Omnicom Media Group ir teikiantis digital komunikacijos paslaugas grupės klientams. Būtent Resolution Media šiuo metu ieškome Digital Marketingo Specialisto (-ės), kuris bus atsakingas už puikiai žinomų tarptautinių bei Lietuvos prekinių ženklų skaitmeninės komunikacijos planavimą.

Peržiūrėti įmonės profilį >