Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) KLAIPĖDOJE (0,6 etatu)

BALTIC AMBITION, UAB

Darbo skelbimo numeris

337205

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome darbuotojo į parduotuvę "Dovanų Šalis".

Darbo pobūdis:
- klientų konsultavimas renkantis dovanas parduotuvėje;
- marškinėlių su užrašais gaminimas;
- informacijos apie prekes teikimas klientams;
- ekspozicijos formavimas, jos priežiūra;
- internetu užsakytų prekių ruošimas klientams;
- darbas slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

Reikalavimai:
- klientų konsultavimo, pardavimo patirtis – didelis privalumas;
- dalykinio bendravimo įgūdžiai;
- atidumas detalėms;
- greita orientacija ir komunikabilumas;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
- darbą stabiliai veikiančioje kompanijoje;
- laisvą darbo grafiką;
- KARJEROS GALIMYBES;
- galimybę dirbti su įdomiais produktais;
- aukštą pasitikėjimo lygį ir veiksmų laisvę darbo vietoje.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. birželio 12 d.
Įvestas:
2018 m. gegužės 14 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Baltic Ambition, UAB valdo prekinį ženklą "Dovanų Šalis" "Dovanų Šalis" - didžiausias Lietuvoje originalių dovanų mažmeninės prekybos tinklas. Galimybė pasiūlyti išskirtinį ir platų prekių asortimentą leidžia užimti rinkos lyderio poziciją. Viena didžiausių įmonės stiprybių – skiriamas itin didelis dėmesys elektroninės komercijos vystymui. Pagrindinės įmonės vertybės yra pasitikėjimas ir dėmesys savo darbuotojams.

Peržiūrėti įmonės profilį >