Elektrikas Suomijoje!

DARBAI SVETUR

Darbo skelbimo numeris

337562

Darbo aprašymas

Ieškome elektrikų Suomijoje!

Darbo pradžia: galima išvykti skubiai, tačiau darbuotojų reikia nuolatos, tad vėlesni išvykimai taip pat galimi.

Kontraktas ilgalaikis. Galima dirbti ir kadencijomis, t.y. 4-6 savaites dirbama, tuomet savaitė namie.

Objektai: Naujai pastatytų daugiabučių kompleksas.

Darbo pobūdis: Įprasti elektros linijos įrengimo, atnaujinimo, taisymo darbai. Naujų elektros linijų ir kabelių tiesimas/instaliavimas. Lauko darbai ( aukštos įtampos elektros laidų taisymo, renovacijos ir įrengimo darbai, požeminių linijų įrengimas). Kai kurie darbai yra iki 1000 V, tačiau dauguma daugiau kaip 1000 V (class A); linijos defektų aptikimas; aukštos įtampos testavimas (iki 60kV at 0.1Hz)

Darbo vietos/miestai keičiasi. Galimi miestai: Helsinkis, Espoo, Vantaa, Tampere, Kuopio miestai. Gali būti 3-4 skirtingi objektai. Darbas pietų ir vidurio Suomijoje.

Atlyginimas : 11-14 eur/val. brutto(priklauso nuo patirties). Į rankas apie 10-13eur/val. Tiems, kas vyksta su savo automobiliu, mokama 0,70 eur/h daugiau.

Atlyginimas mokamas du kartus per mėnesį (paprastai 5-tą ir 20-tą mėnesio dieną).

Nuvykimo išlaidas į Suomiją atvykus kompensuoja darbdavys, tačiau paskui už grįžinėjimus namo ar kasdienes kuro išlaidas nemoka.

Apgyvendinimas suteikiamas nemokamai. Gyvenate vienviečiame arba dviviečiame kambaryje. Būstas max 10 km nuo darbo vietos.

Renkame grupeles po 3-4 žmones. Iš grupelės bent vienas žmogus privalo kalbėti angliškai. Jei vyksta grupelė - būtina atvykti savo automobiliu. Jei yra pavienis žmogus mokantis anglų kalbą ir norintis vykti vienas - automobilis nebūtinas, galima skristi.

Darbas po 10-12 h/dieną.
Dirbama 5d. per savaitę,tačiau pasitaiko,kad reikia dirbti ir 6 d.


Reikalavimai

* 3-5 metų elektriko darbo patirtis;
* Anglų kalba (bent vienas žmogus iš grupelės);
* Sfs 6002 sertifikatas ir sveikatos kortelė (žalia korta). Neturintiems bus organizuojami kursai (jie vyksta anglų arba rusų kalba ir darbdavys juos apmoka).


Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 6246 6641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Suomija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. birželio 14 d.
Įvestas:
2018 m. gegužės 16 d.
Alga (bruto):
nuo 11 iki 14 EUR per val.
Siųsti CV

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!


Elektrikas Suomijoje!


DARBAI SVETUR

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Peržiūrėti įmonės profilį >