Vandens pilstymo operatorius (-ė)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 337818

Darbo skelbimo numeris

337818

Darbo aprašymas

- Darbas vandens pilstymo įranga (vanduo, sultys);
- Neturinčius darbo patirties - apmokome darbo įgūdžių.


Tel. pasiteiravimui: 8 662 09421, 8 686 71566.


Reikalavimai

- Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- Darbštumas;
- Sąžiningumas.


Įmonė siūlo

- Visas socialines garantijas;
- Laiku mokamą ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą, kuris šiuo metu yra nuo 640 iki 800 Eur, atskaičius visus mokesčius (į rankas) ir priklauso nuo atlikto darbo rezultatų ir kokybės.


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2018 m. gegužės 23 d.
Įvestas:
2018 m. gegužės 17 d.
Alga (bruto):
nuo 800 iki 1040 EUR per mėn.

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

GELSVA, UAB

Šiandien „Gelsva“ portfelyje - parduotuvių tinklas „Vynoteka“, restoranas „Casa No. 4“, natūralaus geriamojo vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba, įmonių, įstaigų ir ofisų aptarnavimas.

• Parduotuvių tinklas „Vynoteka“ veikia visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat bendradarbiaujame ir su vietiniais tiekėjais, užtikrindami pilną rinkoje esančių gėrimų pasiūlą – daugiau nei 1,500 vynų, per 300 pasaulyje pripažintų alaus rūšių, nuolat augantį kitų alkoholinių gėrimų ir aukščiausios kokybės gourmet maisto produktų pasirinkimą.

• Restoranas „Casa No. 4“ pačioje Vilniaus širdyje, Vokiečių gatvėje. Čia ne tik rasite parduotuvėse „Vynoteka“ esantį asortimentą, bet ir galėsite paragauti puikių patiekalų iš restorano meniu.

• Natūralaus geriamojo vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba; 2000 m. įkurtas padalinys, gaminantis ir parduodantis „Žalia giria“. Vartotojams tiekiamas ne tik šaltinio vanduo, bet ir įvairūs pilstymo įrenginiai – nuo rankinės pompos ar keramikinio indo iki šiuolaikinių vandens pilstymo aparatų.