Talentų valdymo skyriaus vadovas (-ė)

MAXIMA LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

340686

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
TALENTŲ VALDYMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
Darbo vieta:
Centrinis biuras
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Naugarduko g. 84

Darbo pobūdis:
- darbdavio įvaizdžio formavimas;
- personalo poreikio planavimas ir atrankos procesų valdymas;
- darbuotojų pritraukimo priemonių organizavimas ir įgyvendinimas;
- personalo procesų įgyvendinimas: adaptacija, ugdymas, veiklos vertinimas, karjeros modelis, pamainumas;
- lyderystės ir vadovavimo kompetencijų įmonėje stiprinimas;
- e-mokymų sistemos diegimas;
- klientų aptarnavimo standarto įmonėje užtikrinimas;
- metinio mokymų plano ir atrankų biudžeto rengimas ir įgyvendinimas;
- vadovavimas 12 darbuotojų komandai.
Reikalavimai:
- personalo valdymo procesų išmanymas;
- darbuotojų atrankos valdymo patirtis;
- darbuotojų ugdymo ir mokymų proceso organizavimo patirtis;
- vadovavimo patirtis;
- projektų valdymo įgūdžiai;
- iniciatyvumas;
- bendradarbiavimas;
- orientacija į klientą ir rezultatą;
- gebėjimas dirbti greitoje aplinkoje.
Mes siūlome:
- darbą savo srities profesionalų komandoje;
- laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
- tarptautinės karjeros galimybes;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 613 13195 indre.bakutyte@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2018-06-30

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!