Įterptinių sistemų programuotojas

NAVITUS LT (BUVO ELGAMA SISTEMOS)

Darbo skelbimo numeris

340787

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

Bendrovėje suprojektuotų ar naujai projektuojamų valdiklių programinės įrangos kūrimas, įvairių savybių programavimas 8bit, 32bit mikrovaldikliams C/C++ kalba.

Reikalavimai

• Išsilavinimas IT, elektronikos ar telekomunikacijų srityse;
• trijų metų praktinė patirtis programuojant C/C++;
• patirtis su realaus laiko OS;
• noras kurti ir tobulinti programavimo įgūdžius;
• gerai žinoti 8bit, 32bit mikrovaldiklių architektūrą, ARM, Cortex mikrovaldiklių platformas;

Įmonė siūlo

• Įdomų, kūrybinį darbą draugiškame kolektyve;
• galimybę tobulėti savo profesinėje srityje ir augti kartu su įmone;
• darbą su pažangia projektavimo įranga;
• darbas yra glaudžiai susijęs su realiais prietaisais, tokiais kaip mobilaus ryšio įranga, IoT, industriniais valdikliais, apsaugos sistemomis. Sukurta įranga naudosis įvairių šalių vartotojai - nuo Pietų Amerikos, Europos šalių iki Izraelio ir Australijos.

Laukiame jūsų CV su nuoroda „Įterptinių sistemų programuotojas“
Konfidencialumą garantuojame!
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. liepos 12 d.
Įvestas:
2018 m. birželio 13 d.
Alga (bruto):
nuo 1400 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

NAVITUS LT (buvo Elgama Sistemos) yra techninės ir programinės įrangos sprendimų kūrimo įmonė. Mūsų pagrindinė sritis yra energetika. Įmonė turi daugiau nei 25 metų veiklos patirtį. Įmonės produkcija eksportuojama į daugiau kaip 20 pasaulio valstybių.

Peržiūrėti įmonės profilį >