Ryšių su visuomene skyriaus specialistas (-ė)

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS

Darbo skelbimo numeris

340801

Darbo aprašymas

• Pranešimų spaudai, straipsnių ir naujienų rengimas bei platinimas;
• sveikinimų, kalbų ir kitų reprezentacinių tekstų rengimas;
• bendravimas su žiniasklaidos atstovais;
• spaudos konferencijų organizavimas ir koordinavimas;
• VGTU svetainės turinio kūrimas ir administravimas.

Reikalavimai

• Komunikacijos, žurnalistikos ar susijusios srities aukštasis išsilavinimas (būtų privalumas);
• bent 1 metų patirtis žurnalistinio darbo arba viešųjų ryšių srityje;
• gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis žodžiu ir raštu lietuvių bei anglų kalbomis;
• atsakingumas, kruopštumas ir greita orientacija.

• Dinamišką ir kūrybingą darbą, prisidedant prie universiteto pokyčių komunikacijos;
• galimybę pritaikyti gebėjimus ir realizuoti savo idėjas;
• draugišką ir profesionalią komandą;
• kvalifikacijos kėlimo galimybės.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. liepos 2 d.
Įvestas:
2018 m. birželio 13 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Peržiūrėti įmonės profilį >