IT inžinierius (-ė) (treminuotas kontraktas)

TELIA

Darbo skelbimo numeris

340814

Darbo aprašymas

Aš esu Donatas Sėliukas, vadovauju Telia Paslaugų užtikrinimo ir operacijų padalinio IT inžinierių Onsite komandai. Vieno iš projektų įgyvendinimo metu ieškau papildomo komandos nario.

Tavo naujas iššūkis?
Telia IT verslo inžinierių komandoje prisidėsi prie kompiuterinių darbo vietų migravimo į naują OS, programinės įrangos diegimo, konfigūravimo ir problemų sprendimo. IT aparatinės įrangos - hardware – paruošimo darbui, atnaujinimo bei gedimų šalinimo.

Prisijungus prie Telia komandos dirbsi tarptautinėje IT ir telekomunikacijų įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją.

Koks (-ia) esi Tu?
Žinoma, pasižymi puikiu analitiniu mąstymu ir stipria orientacija į efektyvų bei kokybišką problemų sprendimą. Atsakingumas, iniciatyvumas bei savarankiškas laiko valdymas yra Tau būdingos savybės.

Tavo asmenybė:
• Esi orientuotas (-a) į klientą
• Inovatyvus (-i) ir analitiškas (-a)
• Supranti ne tik technologijas, bet ir žmones

Tavo patirtis ir privalumai:
• Kompiuterinės įrangos diegimas ir paruošimas darbui
• Kompiuterinės įrangos sutrikimų diagnozavimas ir šalinimas
• IT aparatinės įrangos (hardware) sandaros, MS Windows OS (Windows 7, 8, 10) žinios
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas)

Susidomėjai?
Norėtum bent trims mėnesiams (su galimybe pratęsti kontraktą) prisijungti prie mūsų komandos? Tuomet laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu +370 6 160 6709 (Rolanda).

Prisijunk prie Telia!Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. birželio 29 d.
Įvestas:
2018 m. birželio 13 d.
Siųsti CV

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!


IT inžinierius (-ė) (treminuotas kontraktas)


TELIA

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. „Telia Lietuva“ yra Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione. „Telia Lietuva“ akcijomis prekiaujama „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje, o „Telia Company“ akcijos yra „Nasdaq Stockholm“ ir „Nasdaq Helsinki“ vertybinių popierių biržos sąrašuose.

Peržiūrėti įmonės profilį >