Personalo ugdymo vadybininkas (-ė)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 341170

Darbo skelbimo numeris

341170

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
PERSONALO UGDYMO VADYBININKAS (-Ė)
Darbo vieta:
Centrinis biuras
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Naugarduko g. 84

Darbo pobūdis:
- klientų aptarnavimo standarto diegimas;
- lyderystės ugdymo priemonių įgyvendinimas ir mokymų vedimas;
- ugdymo programų, sudarymas bei mokymų medžiagos ruošimas;
- mokymų specialistams ir komandos formavimo renginių vedimas;
- papildomų ugdymo procesų koordinavimas/diegimas.
Reikalavimai:
- aukštasis universitetinis išsilavinimas;
- mokymų programų kūrimo, vedimo ir organizavimo patirtis;
- geri auditorijos valdymo / moderavimo įgūdžiai;
- galimybė vykti į komandiruotes (Lietuvoje);
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Mes siūlome:
- darbą savo srities profesionalų komandoje;
- laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
- plačias karjeros galimybes;
- privalumus MAXIMA grupės įmonėse.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 613 13195 indre.bakutyte@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2018-07-06