Prekybos centrų valdymo vadybininkas (-ė)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 341171

Darbo skelbimo numeris

341171

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
PREKYBOS CENTRŲ VALDYMO VADYBININKAS (-Ė)
Darbo vieta:
Kaunas/Panevėžys
Miestas:
Panevėžys
Adresas:

Darbo pobūdis:
- nuomojamų patalpų prekybos centruose priežiūra (kuruojamas regionas - Panevėžio);
- nuomininkų paieška, atranka, derybų vedimas bei sutarčių sudarymas;
- nuomininkų darbo prekybos centruose koordinavimas ir kontrolė;
- nuomojamų patalpų įrengimo organizavimas;
- iškilusių problemų su nuomotojais bei nuomininkais sprendimas.
Reikalavimai:
- aukštasis universitetinis išsilavinimas (nekilnojamojo turto, vadybos srityje privalumas);
- nekilnojamojo turto rinkos supratimas;
- 1 metų panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- geri derybų, konfliktų valdymo įgūdžiai;
- pastato/statinio bendrų remonto sąvokų supratimas, inžinerinių sistemų žinojimas;
- geras užsienio kalbų (anglų, rusų) mokėjimas;
- labai geri darbo MS Office įgūdžiai;
- būtinas vairuotojo pažymėjimas.
Mes siūlome:
- darbą savo srities profesionalų komandoje;
- laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
- tarptautinės karjeros galimybes;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 659 68959 monika.rumbutiene@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2018-06-27