Verslo inžinierius (-ė)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 341234

Darbo skelbimo numeris

341234

Darbo aprašymas

Aš esu Gintautas Naraškevičius, Vilniaus Verslo aptarnavimo komandos vadovas. Šiuo metu ieškau naujo kolegos, kuris sustiprintų mūsų komandą savo talentu. Jeigu aktyviai sieki geriausių rezultatų, ieškai naujų iššūkių, domiesi naujausiomis technologijomis ir nori tobulėti verslo klientams teikiamų paslaugų srityje, tapk Telia technologijų ambasadoriumi Vilniuje!

Tavo naujas iššūkis?
Tau patikėsime Telia verslo klientams teikiamų paslaugų diegimą, modifikavimą ir gedimų šalinimą. Taip pat ir vaizdo stebėjimo sprendimų diegimą. Dirbant pas mus Tu gelbėsi verslo klientus jiems susidūrus su technologinėmis bėdomis, suteiksi galimybę klientams naudotis naujausiomis technologijomis įdiegiant Telia duomenų perdavimo sprendimų paslaugas.

Koks (-ia) esi Tu?
Būsi Telia veidas, balsas ir rankos, todėl tikimės, kad esi dėmesingas klientų patarėjas (-a) ir lengvai bendrauji ne tik su kompiuteriu, bet ir su žmonėmis. Tikimės, kad mėgsti greitą darbo tempą, esi savarankiškas, efektyvus laiko valdymas bei sudėtingesnių situacijų sprendimas yra Tau būdingos savybės o mobili darbo vieta – Tau privalumas.

Tavo asmenybė:
• Suderini nesuderinamus dalykus: techniką ir vadybą, savarankiškumą bei darbą komandoje
• Esi orientuotas (-a) į klientą ir rezultatą
• Esi atsakingas (-a), iniciatyvus (-i) ir inovatyvus (-i), domiesi naujausiomis technologijomis
• Lengvai įsisavini naują informaciją bei greitai mokaisi ir nebijai siekti ambicingų tikslų

Tavo patirtis ir privalumai:
• Sėkminga darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
• Tavo koziris – darbo patirtis telekomunikacijų srityje, paslaugų diegimas ir gedimų šalinimas verslo ir privatiems klientams
• Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (privalumas – elektronikos/ telekomunikacijų srityje)

Susidomėjai?
Norėtum prisijungti prie Telia klientų aptarnavimo komandos? Tuomet laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu +370 616 06709 (Rolanda).

Prisijunk prie Telia!Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. birželio 29 d.
Įvestas:
2018 m. birželio 18 d.

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant kurti vertę klientams ir suteikti geresnę patirtį žmonėms, verslui ir visuomenei. „Telia Lietuva“ yra Švedijoje įsikūrusios „Telia Company“ šeimos dalis. Grupės tikslas – būti integruotų technologinių sprendimų lydere Šiaurės ir Baltijos šalių regione. „Telia Lietuva“ akcijomis prekiaujama „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje, o „Telia Company“ akcijos yra „Nasdaq Stockholm“ ir „Nasdaq Helsinki“ vertybinių popierių biržos sąrašuose.