Sandėlio operatorius

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 341352

Darbo skelbimo numeris

341352

Darbo aprašymas

1. Juodųjų metalų pakrovimas, iškrovimas, sandėliavimas, atrinkimas.
2. Metalo pjaustymas, karpymas.
3. Sandėlio tvarkymas.

Reikalavimai

1. Tvarkingumas, atsakingumas.
2. Nuo žemės valdomų krano operatoriaus teisės būtų privalumas.
3. Vairuotojo teisės. Autokrautuvo vairuotojo teisės.
4. Juodųjų metalų ar statybinių medžiagų išmanymas būtų privalumas.

1. Išmokome dirbti su įvairiomis metalo apdirbimo staklėmis bei nuo žemės valdomais kranais. Siunčiame į mokymosi kursus, išduodame pažymėjimus.
2. Siūlome motyvuojantį atlyginimą ir priedus pagal darbo rezultatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. liepos 18 d.
Įvestas:
2018 m. birželio 19 d.
Alga (bruto):
nuo 700 iki 1000 EUR per mėn.

Viena didžiausių didmeninės prekybos įmonių Lietuvoje, tiekianti statybines medžiagas, juoduosius metalus ir gaminanti statybinius armatūros gaminius, dirbanti ne tik Lietuvoje bet ir Vakarų Europos bei Skandinavijos šalyse, šiuo metu Kaune ieško: