Naujausi skelbimai

Analitikas (-ė)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 348572

Darbo skelbimo numeris

348572

Darbo aprašymas

Lauksiantys iššūkiai:

- Įvairių verslo sektorių duomenų analizavimas;
- Darbas su informacijos rinkimu, apdorojimu, analize ir vizualizavimu;
- Klientų poreikių identifikavimas;
- Duomenų analizavimas taikant statistinius metodus;
- Darbas su ekonominės ir finansinės analizės bei vertinimo klausimais.

Reikalavimai

- Aukštasis universitetinis išsilavinimas, tačiau laukiame ir motyvuotų paskutinio kurso studentų;
- Analitinis ir sisteminis mąstymas, savarankiškumas, kūrybiškumas, kruopštumas ir žingeidumas;
- Puikios anglų kalbos žinios;
- Patirtis įgyvendinant duomenų analizės projektus ir darbas su įvairiomis kompiuterinėmis programomis (MS Office, SPSS kt.) būtų privalumas;
- Gebėjimas sudėtingus dalykus vaizduoti paprastai ir aiškiai.

Įmonė siūlo

- Darbą dinamiškoje ir ambicingoje įmonėje;
- Draugišką ir intelektualų kolektyvą;
- Darbą Vilniaus centre esančiame biure ir motyvuojantį atlygio paketą;
- Platų darbo profilį, kuris leis profesines tobulėjimo galimybes;
- Galimybę kelti savo kompetenciją ir įgūdžius dirbant su tarptautiniais projektais.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. rugsėjo 29 d.
Įvestas:
2018 m. rugpjūčio 31 d.

UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ (EKT) yra privati lietuviško kapitalo konsultacinė įmonė, įkurta 1993 metais. EKT yra lyderis tarp konsultantų – pastaruosius trejus metus yra tarp 5 didžiausių Lietuvos verslo valdymo konsultacinių įmonių.
Per keletą pastarųjų metų EKT sukaupė daug patirties įvairiose srityse. Galima didžiuotis, nes per pastaruosius keletą metų buvo bendradarbiauta su daugiau nei 180 organizacijų, kartu su savo klientais įgyvendinta per 250 projektų. Buvo bendradarbiaujama su Lietuvoje bei užsienyje veikiančiomis verslo įmonėmis, valstybinėmis institucijomis ir visuomeninėmis organizacijomis. Paslaugos suteiktos strateginio valdymo, marketingo valdymo, viešojo sektoriaus planavimo, vadybos sistemų vertinimo ir diegimo, personalo valdymo, finansų valdymo, ES struktūrinės paramos, galimybių studijų, investicinių projektų parengimo ir ekonometrinio modeliavimo bei tarptautinių ir nacionalinių projektų rengimo ir įgyvendinimo srityse.