Naujausi skelbimai

Būrelio mokytojas (-a)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 348914

Darbo skelbimo numeris

348914

Darbo aprašymas

Sparčiai besivystanti, būsimų kūrėjų ateitimi tikinti edukacijų ir laisvalaikio erdvė EDULANDAS ieško būrelių mokytojų!

Ką reikės daryti?

  • Džiaugtis tobulėjančiais 5–15 metų vaikais;

  • Vesti būrelius pagal jau parengtas programas ir prisidėti jas pildant ar rengiant naujas;

  • Dalyvauti renginiuose, televizijos laidose ir youtube kanale;

  • Įkvėpti vaikus!

Skelbimas skirtas: Kauno regionui

Šiuo metu mokytojų ieškome Kauno mieste ir Kauno rajone.

Darbo laikas: darbo dienomis nuo 13 iki 19 val., savaitgaliais nuo 10 val.

Reikalavimai

Koks Edulando mokytojas?

  • Toks, kuris ne tik pasakoja, bet kartu su mokiniais ant grindų ieško lavos pėdsakų;

  • Tiki, kad ne tik vaikai, bet ir mokytojai mokosi vieni iš kitų;

  • Dirba mokykloje arba dega noru tapti mokytoju;

  • Jam nesvetimos technologijos ir kūryba, o šios sritys kartu neskamba kaip du nesuderinami pasauliai;

  • Tai įvairių specialybių profesionalai: humanitaras, tiksliukas, meno ar sporto entuziastas, verslo, IT, mechanikos žinovas – kiekvienas čia gali realizuoti savo gebėjimus;

  • Turi aukštąjį išsilavinimą arba studijuoja;

  • Privalumai: pedagoginis išsilavinimas, vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis;

  • Prisijungti organizuojant, vedant ir tobulinant neformalaus švietimo būrelius;

  • Galimybę išbandyti naujausias technologijas ir pritaikyti jas ugdant vaikus.

  • Nemonotonišką ir įkvepiantį darbą;

  • Galimybę mokytojavimą derinti su kitomis veiklomis (darbu ar studijomis);

  • Tiesiogiai nuo veiklos priklausantį atlygį ir motyvavimo sistemą;

  • Draugišką, energingą ir padėti nusiteikusį kolektyvą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. rugsėjo 18 d.
Įvestas:
2018 m. rugsėjo 4 d.

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Edulandas – inovatyvių būrelių platforma, kuri vienija technologijų, medijų ir kūrybos, sporto ir laisvalaikio mokymo specialistus, iniciatyvas ir mokymo įstaigas. Šioje erdvėje vaikas gali išmėginti skirtingus būrelius ir iš jų išsirinkti labiausiai patikusį.

Neformalaus švietimo platformoje vaikams leidžiama atsakymų ieškoti patiems, o mokomąją medžiagą įsisavinti per žaidybinį ir patyriminį ugdymą. Tai erdvė skirta ne tik vaikams ir jų tėvams, bet ir mokytojams bei neformalaus ugdymo tiekėjams, kurių siekis išlaisvinti vaikų fantaziją, atskleisti jų pomėgius ir keisti požiūrį į švietimą.