Naujausi skelbimai

Socialinių tinklų rinkodaros skyriaus vadovo(-ės)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 349115

Darbo skelbimo numeris

349115

Darbo aprašymas

Gebi išgirsti bei suprasti kliento poreikius ir galvoje iškart ima suktis socialinių tinklų kampanijos scenarijai? Nuolat matai, kaip galima būtų patobulinti socialinių tinklų kampanijas, o nuobodus Instagram srautas tave varo iš proto? Nesipyksti su skaičiais, draugauji su kolegomis, supranti, kad sugalvoti idėją ir ją įgyvendinti - tai du skirtingi dalykai? Esi įsitikinęs, kad rezultatas svarbiau už viską? Tuomet mums reikia tavęs!

Ką veiksi:

Organizuosi, koordinuosi ir prižiūrėsi socialinių tinklų komandos darbus;
Rengsi strateginės ir taktinės socialinių tinklų komunikacijos planus bei pasiūlymus;
Įgyvendinsi ir koordinuosi socialinių tinklų kampanijas esamiems bei naujiems klientams;
Rengsi ir teiksi ataskaitas, vertinsi kampanijų efektyvumą;
Teiksi konsultacijas komunikacijos socialiniuose tinkluose klausimais.

Reikalavimai

Kas mums svarbu:

Atsakingumas, puikūs planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
Projektų valdymo patirtis;
Socialinių medijų reklamos kampanijų kūrimo ir valdymo patirtis;
Skaitmeninės komunikacijos ir socialinių tinklų administravimo patirtis;
Socialinių tinklų (Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube ir kt.) ypatumų išmanymas;
Reklamos galimybių socialiniuose tinkluose išmanymas;
Kūrybiškumas, derantis su analitiškumu;
Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir juos argumentuoti;
Puikios lietuvių kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Ką siūlome:

Darbą augančioje ir kūrybiškoje komandoje;
Įvairiapusį klientų krepšelį;
Galimybę įgyvendinti didelio masto ir įdomius projektus;
Motyvuojantį atlyginimą;
Jaukų, išskirtinį ofisą sostinės senamiestyje;
Galimybes auginti ir tobulinti lyderystės kompetencijas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. rugsėjo 20 d.
Įvestas:
2018 m. rugsėjo 6 d.

Metų komunikacijos agentūra „Idea Prima“ ieško