Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Kasininkas-pardavėjas (-a) pasvalyje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 349454

Darbo skelbimo numeris

349454

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
KASININKAS-PARDAVĖJAS (-A) PASVALYJE
Darbo vieta:
Parduotuvių darbuotojai
Miestas:
Pasvalys
Adresas:
Vilniaus g. 48

Darbo pobūdis:
- darbas su kasos aparatu, grynaisiais pinigais, bankinėmis kortelėmis;
- prekių krovimas ir priežiūra prekybos salėje;
- informacijos suteikimas klientams.
Reikalavimai:
- lietuvių kalbos žinios;
- panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku (4 darbo, 4 poilsio dienos).
Mes siūlome:
- apmokymus neturintiems darbo patirties;
- stabilią darbo vietą arčiau namų;
- kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą;
- nemokamus pietus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA;
- tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 862073333 atranka@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2018-12-04

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 mėn. MEMBER SUPPORT SPECIALIST (GERMAN)
Alliance for Recruitment
MEMBER SUPPORT SPECIALIST (GERMAN)
Alliance for Recruitment • Vilnius
Vilnius 2019.05.30
liko 6 d.
prieš 1 mėn.
prieš 1 mėn. BUSINESS SUPPORT ANALYST (FINNISH) IN SERVICE DESK
BUSINESS SUPPORT ANALYST (FINNISH) IN SERVICE DESK
Vilnius 2019.06.06
liko 13 d.
prieš 1 mėn. RATINGS APPLICATION SUPPORT ASSOCIATE
RATINGS APPLICATION SUPPORT ASSOCIATE
liko 6 d.
prieš 1 mėn. EBS/HYPERION APPLICATION SUPPORT ASSOCIATE
EBS/HYPERION APPLICATION SUPPORT ASSOCIATE
liko 6 d.
prieš 1 mėn. SHIFT SUPERVISOR (IT TECHNICAL SUPPORT TEAM)
SHIFT SUPERVISOR (IT TECHNICAL SUPPORT TEAM)
liko 13 d.
prieš 4 sav. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) ALYTAUS MIESTE (PILNAS ETATAS)
DOUGLAS LT, UAB
PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) ALYTAUS MIESTE (PILNAS ETATAS)
DOUGLAS LT, UAB • Alytus
Alytus 2019.05.25
baigiasi šiandien!
1d
prieš 4 sav. PARDAVĖJAS (-A) (DARBAS SALĖJE)
UAB RIMI Lietuva
PARDAVĖJAS (-A) (DARBAS SALĖJE)
UAB RIMI Lietuva • Vilnius
Vilnius 2019.05.25
1d
prieš 4 sav. VIEŠBUČIO TECHNIKAS
Hilton Garden Inn Vilnius City Centre/ City centre hotel, UAB
VIEŠBUČIO TECHNIKAS
Hilton Garden Inn Vilnius City Centre/ City centre hotel, UAB • Vilnius
1d
prieš 4 sav. PAVADUOJANTIS LAIŠKININKAS (-Ė) (KRETINGA, 0,85 ET.)
Lietuvos paštas, AB
PAVADUOJANTIS LAIŠKININKAS (-Ė) (KRETINGA, 0,85 ET.)
Lietuvos paštas, AB • Kretinga
Kretinga 2019.05.25
1d
prieš 4 sav. LAIŠKININKAS (-Ė) (KLAIPĖDA)
LAIŠKININKAS (-Ė) (KLAIPĖDA)
Lietuvos paštas, AB • Klaipėda
Klaipėda 2019.05.25
1d