Naujausi skelbimai

Kontaktų centro specialistai

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 349948

Darbo skelbimo numeris

349948

Darbo aprašymas

Koks darbas laukia Tavęs kontaktų centre?
• bendrausi su privačiais ir verslo klientais, užtikrinsi aukštą aptarnavimo kokybę;
• teiksi informaciją klientams apie paslaugas, jų kainas ir tarifus, paslaugų teikimo tvarką;
• parduosi pašto, finansines ir kitas paslaugas (įeinančio skambučio metu).

Darbo sąlygos:
• kontaktų centro darbo laikas – darbo dienomis iki 18 val. (pamaininis grafikas). Yra galimybė dirbti ir šeštadienį;

Reikalavimai

Ko reikia, kad būtum tinkamas kandidatas dirbti kontaktų centre?
• būtų puiku, jei turėtum darbo patirties klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje;
• ambicijų ir atkaklumo siekiant užsibrėžtų tikslų;
• gebėjimo užmegzti kontaktą ir bendrauti su įvairiais žmonėmis šiame darbe;
• puikiai kalbėti lietuviškai ir mokėti aiškiai dėstyti mintis bei būti įtaigiu, anglų kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas;
• gerų darbo kompiuteriu įgūdžių;
• organizuotumo, iniciatyvumo, pareigingumo.

Ką mes Tau siūlome?
• įdomų ir atsakingą darbą jauname, draugiškame kolektyve;
• galimybę įgyti vertingos klientų aptarnavimo patirties;
• fiksuotą darbo užmokestį ir skatinančius priedus;
• motyvuojančią darbo aplinką.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. spalio 12 d.
Įvestas:
2018 m. rugsėjo 13 d.

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!