Naujausi skelbimai

Darbininkai darbui užsienyje

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 349964

Darbo skelbimo numeris

349964

Darbo aprašymas

Reikalingi darbuotojai tuščios taros rūšiavimo sandėliuose.
Darbo specifika: tuščios taros ( buteliai ir dėžės ) tikslus rūšiavimas bei komplektavimas, laikantis standarto.
Darbo pobūdis:
Dirbama komandoje, dienos metu eiliškumo tvarka dirbama skirtinguose darbo baruose. Rūšiuojama tara (dėžes ir buteliai) pagal gamintoją, formą ir spalvą.

Visi nauji darbuotojai yra instruktuojami ir supažindinami su darbo vieta.

Reikalavimai

Ištvermė, spartus darbo tempas;
Fizinio darbo patirtis (privalumas);
Be žalingų įpročių;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Automobilis kelionei į / iš darbo (privalumas);
Vokiečių kalba nebūtina.

Vokiškas ilgalaikes darbo sutartis ir socialines garantijas;
Lankstų atostogų grafiką;
Motyvuotiems darbuotojams karjeros galimybės;
Suteikiamas apgyvendinimas su visais patogumais netoli darbo vietos.
Komunalinių paslaugų mokestis 75 Eur/ mėn., atskaičiuojamas iš darbo užmokesčio.

Įdarbinimas nemokamas.
Telefonas pasiteiravimui apie projektus:
LT +370 694 15200
DE +49 151 20964022
Plačiau apie įmonę ir kitus darbo pasiūlymus: hamlog.lt

Darbo užmokestis:
Atlyginimas nuo 1 500 Eur, atskaičius mokesčius.
Su perspektyva didėti, priklausomai nuo darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. spalio 12 d.
Įvestas:
2018 m. rugsėjo 13 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2400 iki 3100 EUR per mėn.

HAM-LOG-GRUPPE, UAB yra Lietuvoje registruota Vokietijos kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – kruopščių darbuotojų pritraukimas, konsultavimas, atranka, vertinimas, įdarbinimas stabilioje, augančioje kompanijoje HAM-LOG-GRUPPE Vokietijoje.

HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas logistikos sektoriui Vokietijoje ir kitose Europos šalyse, laikantis aukščiausių standartų ir vertybių, parūpinti partneriams kvalifikuotus ir motyvuotus darbuotojus darbui sandėliuose.
MES SIŪLOME DARBUS ŠIOSE SRITYSE:
Užsakymų (prekių) surinkimas;
Prekių pervežimas;
Prekių pakavimas, perpakavimas;
Sunkvežimių ir konteinerių pakrovimo ir iškrovimo darbai;
Darbas sandėliuose;
Prekių kokybės kontrolė;
Ekspozicijų ir akcijinių prekių paruošimas;
Prekių ženklinimas, etikečių klijavimas;
Taros rūšiavimas;
Padėklų remontas, paruošimas.
KODĖL MES?
Mūsų darbuotojai yra didžiausias mūsų turtas. Mes užtikriname ir atsakome už tinkamus mokymus ir supažindinimą su darbais. Mūsų darbo sąlygos yra geresnės, negu įstatymais nustatytas minimalus standartas. Mes suteikiame kokybiškas ir saugias darbo priemones. Mes pasirūpiname darbuotojų apgyvendinimu, saugia gyvenamąja aplinka ir sąlygomis. Mūsų vadovai-lietuviai yra visuomet pasirengę pagelbėti darbuotojams. Mūsų įmonėse dirba žmonės iš pačių įvairiausių Europos šalių.

MŪSŲ VERTYBĖS
Kokybė
Mes vadovaujamės darbo standartais, užtikrinančiais efektyvų kokybės valdymą. Visuomet siekiame išpildyti savo klientų ir darbuotojų lūkesčius.

Lojalumas
Mes vertiname lojalius santykius su savo darbuotojais, klientais ir užsienio partneriais.

Pagarba
Teigiamos ir įvairios darbo aplinkos palaikymas bei atviro dialogo skatinimas, pagarba asmeninei ir kultūrinei įvairovei HAM-LOG-GRUPPE yra pirmoje vietoje.