2022-07-29 11:26:48

SEO SPECIALISTAS (-Ė) (0.5 etato)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

JUGUM klientė - skaitmeninė agentūra MANCANWEB - sparčiai auganti profesionalų komanda, formuojanti ir kurianti prekinių ženklų identitetus bei išskirtinei vartotojo patirčiai skirtus įrankius internete. Šiuo metu įmonė ieško SEO SPECIALISTO (-ĖS).

Reikalavimai

Ieškome pro-aktyvaus, atsakingo, savarankiško asmens, kuris galėtų prisijungti prie mūsų komandos. Asmuo tūrėtų turėti bent metus patirties dirbant su SEO optimizacija, raktažodžių analize, turinio kūrimu ir organinio klientų srauto kūrimų Google platformoje.

Tikimės, kad šie įgūdžiai tau nėra svetimi:
Komunikacija, pastabumas;
Puikus Google įrankių ir kitų analogiškų duomenų apdorojimo platformų valdymas;
Stiprios SEO žinios;
Labai geri Anglų kalbos įgūdžiai;
Galėjimas kurti/atpažinti kokybišką turinį;
Bendros internetinio marketingo žinios.

Siūlome darbo vietą pusę etato ir atlyginimą atitinkantį jūsų įgūdžius bei sugebėjimus.

Jei susidomėjai ar turi klausimų – siųsk trumpą motyvacinį laišką apie savo SEO ir marketingo žinias bei būtinai paminėk ir apibūdink bent kelis SEO projektus, prie kurių esi dirbęs/-usi.

Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nurodyti CV duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad bus išsaugoti duomenų bazėje atrankos į darbo vietą tikslais.

Dėkojame, kad kandidatuojate, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.