Naujausi skelbimai

Darbų vadovas (elektronika / automatika / silpnos srovės)

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 350111

Darbo skelbimo numeris

350111

Darbo aprašymas

Jis bus atsakingas už darbų objekte koordinavimą, pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą, projekto biudžeto kontrolę ir kt.

Reikalavimai

• Panašaus darbo patirtis;
• Pageidautinas darbų vadovo atestatas;
• Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas, noras tobulėti.

Darbą patikimoje bei veiklą plečiančioje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes profesionalioje komandoje, konkurencingą atlygį, galimybę prisidėti prie didelių ir reikšmingų projektų įgyvendinimo.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 37 320501.
Kontaktinis asmuo: Rasa.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. spalio 13 d.
Įvestas:
2018 m. rugsėjo 14 d.

Mūsų klientei – bendrovei, savo srities lyderei, Baltijos šalių regione ir Lenkijoje teikiančiai platų intelektualių inžinerinių sprendimų, paslaugų spektrą privačioms įmonėms bei viešajam sektoriui, įgyvendinančiai didelės apimties kompleksinius infrastruktūros projektus, šiuo metu darbui Klaipėdoje reikalingas Darbų vadovas (elektronika / automatika / silpnos srovės).