Naujausi skelbimai

Darbuotojai Vokietijos sandėliuose

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 350371

Darbo skelbimo numeris

350371

Darbo aprašymas

Besiplečianti logistikos įmonė Vokietijoje ieško darbuotojų dirbti sandėliuose:

Siūlomos pozicijos:
Užsakymų surinkėjai (skeneriu, balso komanda, važtaraštis);
Tuščios taros rūšiuotojai;
Krautuvų vairuotojai;
Krovėjai-rūšiuotojai.
Taip pat siūlome vadovaujančias pozicijas (būtina vokiečių kalba):
Projektų koordinatorius;
Projektų vadovas.

Reikalavimai

Darbo patirtis (didelis privalumas);
Gera fizinė sveikata;
Atsakingumas;
Energingumas, greita orentacija;
Be žalingų įpročių;
Automobilis kelionei į / iš darbo (privalumas).

Įmonė siūlo

Vokišką ilgalaikę darbo sutartį ir socialines garantijas;
Stabilias darbo valandas, laiku mokamą gerą atlyginimą;
Lankstų atostogų grafiką;
Suteikiamas būstas su visais patogumais netoli darbo vietos (komunaliniai 75Eur/mėn.);
Visas darbo priemones ir darbo rūbus;
Motyvuotiems darbuotojams tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Įdarbinimas nemokamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. spalio 16 d.
Įvestas:
2018 m. rugsėjo 17 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2400 EUR per mėn.

Mes, HAM-LOG-GRUPPE, UAB, esame Lietuvoje registruota Vokietijos kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – kruopščių darbuotojų pritraukimas, konsultavimas, atranka, vertinimas, įdarbinimas stabilioje, augančioje kompanijoje HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje.

HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas logistikos sektoriui Vokietijoje ir kitose Europos šalyse, laikantis aukščiausių standartų ir vertybių, parūpinti partneriams kvalifikuotus ir motyvuotus darbuotojus darbui sandėliuose.

MES SIŪLOME DARBUS ŠIOSE SRITYSE:
Užsakymų (prekių) surinkimas;
Prekių pervežimas;
Prekių pakavimas, perpakavimas;
Sunkvežimių ir konteinerių pakrovimo ir iškrovimo darbai;
Darbas sandėliuose;
Prekių kokybės kontrolė;
Ekspozicijų ir akcijinių prekių paruošimas;
Prekių ženklinimas, etikečių klijavimas;
Taros rūšiavimas;
Padėklų remontas, paruošimas.

KODĖL MES?
Mūsų darbuotojai yra didžiausias mūsų turtas. Užtikriname ir atsakome už tinkamus mokymus ir supažindinimą su darbais. Mūsų darbo sąlygos yra geresnės, negu įstatymais nustatytas minimalus standartas. Mes suteikiame kokybiškas ir saugias darbo priemones pasirūpiname darbuotojų apgyvendinimu, saugia gyvenamąja aplinka ir sąlygomis. Mūsų vadovai – lietuviai, visuomet pasirengę pagelbėti darbuotojams.

MŪSŲ VERTYBĖS
• KOKYBĖ. Mes vadovaujamės darbo standartais, užtikrinančiais efektyvų kokybės valdymą. Visuomet siekiame išpildyti savo klientų ir darbuotojų lūkesčius.
• SĄŽININGUMAS. Etikos standartų vykdymą mes laikome savo prievole. Mūsų verslo veikla remiasi sąžiningumu ir dera su galiojančiais įstatymais.
• LOJALUMAS. Mes vertiname lojalius santykius su savo darbuotojais, klientais ir užsienio partneriais.
• ATSAKOMYBĖ. Mes suvokiame savo socialinę atsakomybę ir laikomės šių pagrindinių vertybių.
• PAGARBA. Teigiamos ir įvairios darbo aplinkos palaikymas bei atviro dialogo skatinimas, pagarba asmeninei ir kultūrinei įvairovei HAM-LOG-GRUPPE yra pirmoje vietoje.