Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Inžinierius konstruktorius VIP1

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 350539

Darbo skelbimo numeris

350539

Darbo aprašymas

Būsite atsakingas už statybos projektų konstrukcinės dalies parengimą:
- metalo konstrukcijų projektavimą;
- gelžbetonio konstrukcijų projektavimą;
- atitvarų konstrukcijų projektavimą;
- bendrausite su klientais ir kolegomis siūlydami sprendimus;
- prireikus, konsultuosite statybos objekte.

Reikalavimai

Tikimės, kad jūs:
- turite aukštąjį statybų inžinieriaus išsilavinimą;
- techniniai brėžiniai ir inžinieriniai sprendimai yra tai, kas jums įdomu;
- esate AutoCAD ir Tekla 3D programų vartotojas;
- žinote kaip dirbti su programa SCIA;
- galite susikalbėti anglų kalba;
- sugebate dirbti komandoje ir bendradarbiauti.

- galimybę konstruoti didelius pramoninius ir logistikos objektus, kurie bus pastatyti Lietuvoje bei Skandinavijos šalyse;
- darbą su geriausiais savo srities specialistais;
- tarptautinę darbo aplinką;
- draugišką savo darbą mėgstančių kolegų kolektyvą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. spalio 17 d.
Įvestas:
2018 m. rugsėjo 18 d.

Skandinavijos rinkos lyderės, tarptautinės kompanijos SSAB padalinys „Ruukki Construction“ veikia statybų verslo srityje. Mes siūlome visiems statybos etapams, nuo projektavimo iki montavimo, skirtus gaminius ir paslaugas, taip padedame investicinėms ir statybų bendrovėms plėtoti savo verslą. Privatiems klientams ir stogdengiams siūlome įvairius stogų dengimui skirtus gaminius bei paslaugas, žinomus prekių ženklais "Ruukki" ir "Plannja". Mūsų siūlomas stogų dengimo medžiagas galima įsigyti per plačiai išvystytą prekybos ir partnerių tinklą, o taip pat specializuotuose stogų prekybos ir paslaugų centruose "Ruukki Express" bei "Plannja", tokie centrai veikia 9 šalyse.
"Ruukki Construction" padalinyje dirba apie 3 500 darbuotojų, gaminiai gaminami Europos šalyse įsikūrusiose 16 gamyklų. Palyginamoji grynoji apyvarta 2015 m. sudarė 574 milijonai eurų.
Kompanijos akcijos įtrauktos į NASDAQ OMX biržos prekybos sąrašą Stokholme ir Helsinkyje. www.ssab.com.

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 mėn. SENIOR QUALITY ASSURANCE ENGINEER
Alliance for Recruitment
SENIOR QUALITY ASSURANCE ENGINEER
Alliance for Recruitment • Kaunas
Kaunas 2019.05.30
liko 6 d.
prieš 1 mėn.
prieš 1 mėn. AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė)
AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė)
Kaunas 2019.06.06
liko 13 d.
prieš 1 mėn. INŽINIERIUS KONSTRUKTORIUS (-Ė)
INŽINIERIUS KONSTRUKTORIUS (-Ė)
Alliance for Recruitment • Vilnius
Vilnius 2019.06.13
liko 20 d.
prieš 1 sav. INŽINIERIUS - DARBŲ VADOVAS
VIADUKAS, UAB
INŽINIERIUS - DARBŲ VADOVAS
VIADUKAS, UAB • Klaipėda
Klaipėda 2019.06.14
liko 21 d.
prieš 1 sav.
prieš 4 sav. PAGALBINIAI DARBUOTOJAI ARMATŪROS GAMYBOS ĮMONĖJE, 750 EUR Į RANKAS!
UAB „Biuro“
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI ARMATŪROS GAMYBOS ĮMONĖJE, 750 EUR Į RANKAS!
UAB „Biuro“ • Vilnius
Vilnius 2019.06.05
liko 12 d.
prieš 4 sav.
prieš 4 sav. RENKAME KOMANDĄ BALDŲ GAMYBOJE. PATIRTIES NEREIKIA.
UAB „Biuro“
RENKAME KOMANDĄ BALDŲ GAMYBOJE. PATIRTIES NEREIKIA.
UAB „Biuro“ • Klaipėda
Klaipėda 2019.05.25
baigiasi šiandien!
1d
prieš 4 sav. SERVISO MECHANIKAS (-Ė)
Toyota Material Handling Baltic, SIA
SERVISO MECHANIKAS (-Ė)
Toyota Material Handling Baltic, SIA • Kaunas
Kaunas 2019.05.25
1d
prieš 4 d. SERVISO MECHANIKAS (-Ė)
Toyota Material Handling Baltic, SIA • Klaipėda
Klaipėda 2019.06.18
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 4 sav. PFMEA MODERATOR
Continental Automotive Lithuania, UAB
PFMEA MODERATOR
Continental Automotive Lithuania, UAB • Kaunas
1d
prieš 4 sav. CUSTOMER ORDER PLANNER
CUSTOMER ORDER PLANNER
1d