Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbų vadovas (elektronika / automatika / silpnos srovės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 353157

Darbo skelbimo numeris

353157

Darbo aprašymas

Jis bus atsakingas už darbų objekte koordinavimą, pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą, projekto biudžeto kontrolę ir kt.

Reikalavimai

• Panašaus darbo patirtis;
• Pageidautinas darbų vadovo atestatas;
• Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas, noras tobulėti.

Darbą patikimoje bei veiklą plečiančioje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes profesionalioje komandoje, konkurencingą atlygį, galimybę prisidėti prie didelių ir reikšmingų projektų įgyvendinimo.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 37 320501.
Kontaktinis asmuo: Rasa.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 9 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 11 d.

Mūsų klientei – bendrovei, savo srities lyderei, Baltijos šalių regione ir Lenkijoje teikiančiai platų intelektualių inžinerinių sprendimų, paslaugų spektrą privačioms įmonėms bei viešajam sektoriui, įgyvendinančiai didelės apimties kompleksinius infrastruktūros projektus, šiuo metu darbui Klaipėdoje reikalingas Darbų vadovas (elektronika / automatika / silpnos srovės).

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav. TELEKOMUNIKACIJOS ĮRANGOS MONTUOTOJAS - AUKŠTALIPYS NORVEGIJOJE
Amber Team, UAB
TELEKOMUNIKACIJOS ĮRANGOS MONTUOTOJAS - AUKŠTALIPYS NORVEGIJOJE
Nuo 3000 €/mėn.

nuo 3000 EUR per mėn.
2019.05.28
liko 2 d.
2d
prieš 4 sav. KOKYBĖS TIKRINTOJAS (-A) ELEKTRONIKOS GAMYBOJE VASAROS METU, 650-700 EUR Į RANKAS!
UAB „Biuro“
KOKYBĖS TIKRINTOJAS (-A) ELEKTRONIKOS GAMYBOJE VASAROS METU, 650-700 EUR Į RANKAS!
UAB „Biuro“ • Kaunas
Kaunas 2019.05.29
liko 3 d.
3d
prieš 3 sav. JAVA PROGRAMUOTOJAS
Mobiliųjų sprendimų centras, UAB
JAVA PROGRAMUOTOJAS
Mobiliųjų sprendimų centras, UAB • Kaunas
liko 3 d.
3d
prieš 3 sav. PROGRAMINĖS ĮRANGOS INŽINIERIUS (-Ė)
PROFITO IT, UAB
PROGRAMINĖS ĮRANGOS INŽINIERIUS (-Ė)
PROFITO IT, UAB • Kaunas
liko 3 d.
3d
prieš 3 sav. PROJEKTŲ VADOVAS (GAISRO, VAIZDO, APSAUGOS SISTEMOS, KOMPIUTERINIAI TINKLAI, ELEKTROS TIEKIMAS)
Noriu darbo, UAB
PROJEKTŲ VADOVAS (GAISRO, VAIZDO, APSAUGOS SISTEMOS, KOMPIUTERINIAI TINKLAI, ELEKTROS TIEKIMAS)
Noriu darbo, UAB • Klaipėda
Klaipėda 2019.05.29
liko 3 d.
3d
prieš 3 sav. OPERATORIUS (-Ė) DERINTOJAS (-A) (POSPAUDOS DARBAI)
Spaudos praktika
OPERATORIUS (-Ė) DERINTOJAS (-A) (POSPAUDOS DARBAI)
Spaudos praktika • Kaunas
liko 3 d.
3d
prieš 3 sav. ELEKTRIKAS ŠVEDIJOJE!
DARBAI SVETUR
ELEKTRIKAS ŠVEDIJOJE!
2019.05.31
liko 5 d.
5d
prieš 3 sav. MAISTO GAMYBAI SKIRTOS TECHNIKOS MEISTRAS BELGIJOJE!
MAISTO GAMYBAI SKIRTOS TECHNIKOS MEISTRAS BELGIJOJE!
Nuo 15.4 €/val.

nuo 15.4 EUR per val.
2019.05.31
liko 5 d.
5d
prieš 3 sav. ĮTERPTINIŲ SISTEMŲ TESTUOTOJO
UAB NAVITUS LT
ĮTERPTINIŲ SISTEMŲ TESTUOTOJO
UAB NAVITUS LT • Vilnius
Vilnius 2019.06.01
liko 6 d.
prieš 3 sav.
prieš 3 sav. INŽINIERIUS - MONTUOTOJAS (SAUGOS, VAIZDO STEBĖJIMO, IT SISTEMOS)
INŽINIERIUS - MONTUOTOJAS (SAUGOS, VAIZDO STEBĖJIMO, IT SISTEMOS)
Noriu darbo, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.06.04
liko 9 d.