Darbo skelbimo numeris

355310

Darbo aprašymas

• Dalyvavimas gamybinių linijų ar įrengimų projektavime;
• Projektų biudžeto paruošimas;
• Projektų valdymas – instaliacijos ir paleidimo darbų organizavimas, vykdymo laiko ir biudžeto kontrolė;
• Iškilusių techninių problemų sprendimas, bendravimas su įrangos tiekėjais ar gamintojais.

Reikalavimai

• Aukštasis techninis/inžinierinis išsilavinimas ( elektrotechninis arba mechanikos ar mechatronikos);
• Anglų ir rusų kalbos mokėjimas (ne žemesnis, kaip B2 lygis);
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, MS Excel);
• Mokėjimas dirbti su Auto CAD programa;
• Komandinio darbo įgūdžiai, darbštumas, atsakingumas.
• Panašaus arba vadovaujamo darbo patirtis maisto pramonės įmonėje - inžineriniame ar technikos skyriuje;
• Maisto pramonės gamybos įrengimų, šaldymo įrengimų ar ventiliacinių sistemų veikimo principo ir eksploatavimo išmanymas

Įmonė siūlo

• Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje.
• Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Rusija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 6 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 7 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Projektų vadovas - (ė)

RAB "VIČIŪNAI-RUS" ATSTOVYBĖ LIETUVOJE

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.

„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.

Mūsų vertybės:

Verslumas

Mes vertiname verslumo dvasią ir komandinį darbą: atvirą valdymo stilių ir įgaliojimų suteikimą darbuotojams. Sprendimus priimame siekdami auginti verslą: tai daro mus labiau konkurencingus, leidžia siekti pelno ir augti.

Profesionalumas
Dirbame efektyviai, sparčiai ir kokybiškai. Nuolat tobuliname savo profesinius įgūdžius.

Komandinis darbas:
Mes dirbame komandoje ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą įmonių grupės veiklą.

Peržiūrėti įmonės profilį >