INŽINIERIAUS - VADYBININKO (pramoninės įrangos tiekimas)

PERSONALO AKADEMIJA

Darbo skelbimo numeris

355631

Darbo aprašymas

• Pramoninių siurblių, orapūčių ir kitos specialios įrangos pardavimai;
• Bendravimas su esamais klientais;
• Naujų klientų paieška Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos rinkose;
• Komencinių pasiūlymų ruošimas;
• Derybos su klientais.

Reikalavimai

• Aukštasis techninis, inžinerinis išsilavinimas;
• Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios;
• Rusų kalbos įgūdžiai;
• Analitinis mąstymas ir komunikabilumas.

Įmonė siūlo

• Motyvuojantį ir konkurencingą darbo atlygį;
• Kvalifikacijos kėlimo kursus;
• Darbą profesionalų komandoje;
• Ilgalaikio profesinio užimtumo garantijas;
• Darbą su kokybiškomis prekėmis.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 8 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 9 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymų) klientė - jau 28 metus sėkmingai ir stabiliai veikianti kompanija, tiekianti vandentvarkos ir pramonės srityse veikiančioms įmonėms labai plataus spektro aukštos kokybės pramoninę įrangą.
Kompanijos komandoje dirbantys kompetetingi ir kvalifikuoti specialistai užtikrina teigiamą kompanijos įvaizdį ir aukštus veiklos rezultatus.

Kompanijai, stiprinančiai savo komandą, darbui Vilniuje ieškome

Peržiūrėti įmonės profilį >