Naujausi skelbimai

INŽINIERIAUS - VADYBININKO (pramoninės įrangos tiekimas)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355631

Darbo skelbimo numeris

355631

Darbo aprašymas

• Pramoninių siurblių, orapūčių ir kitos specialios įrangos pardavimai;
• Bendravimas su esamais klientais;
• Naujų klientų paieška Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos rinkose;
• Komencinių pasiūlymų ruošimas;
• Derybos su klientais.

Reikalavimai

• Aukštasis techninis, inžinerinis išsilavinimas;
• Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios;
• Rusų kalbos įgūdžiai;
• Analitinis mąstymas ir komunikabilumas.

Įmonė siūlo

• Motyvuojantį ir konkurencingą darbo atlygį;
• Kvalifikacijos kėlimo kursus;
• Darbą profesionalų komandoje;
• Ilgalaikio profesinio užimtumo garantijas;
• Darbą su kokybiškomis prekėmis.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 8 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 9 d.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymų) klientė - sėkmingai ir stabiliai 28 metus veikianti kompanija, pramonės srityse veikiančioms įmonėms tiekianti itin plataus spektro kokybišką pramoninę įrangą.
Kompanijos komandą sudaro kompetetingi ir kvalifikuoti specialistai, kurie užtikrina teigiamą kompanijos įvaizdį ir puikius veiklos rezultatus.

Kompanijai, stiprinančiai savo komandą, darbui Vilniuje ieškome