Tapk bandelių kepimo guru (patirtis nebūtina) klaipėdoje

MAXIMA LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

357334

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
TAPK BANDELIŲ KEPIMO GURU (PATIRTIS NEBŪTINA) KLAIPĖDOJE
Darbo vieta:
Maisto gamyba
Miestas:
Klaipėda
Adresas:

Darbo pobūdis:
-bandelių bei kitų mielinių gaminių formavimas bei kepimas.
Reikalavimai:
- lietuvių kalbos žinios;
- panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku.
Mes siūlome:
- apmokymus neturintiems darbo patirties;
- stabilią darbo vietą arčiau namų;
-kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą;
- nemokamus pietus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA;
- tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 620 11116 kristina.andrijevskiene@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2018-12-18

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!