Darbo skelbimo numeris

357350

Darbo aprašymas

Viešbučio restoranui reikalingi darbštūs, atsakingi jau turintys ar norintys įgauti patirties viešbučių versle žmonės!
Siūlome darbą pilnu etatu (40val. savaitėje), slenkančiu darbo grafiku.
Darbo grafikas sutartinis, valandas deriname pagal viešbučio užimtumą bei darbuotojo galimybes.

Reikalavimai

Punktualumas, atsakingumas, komunikabilumas;
Anglų kalbos žinios;
>>>Privalumai: patirtis aptarnavimo srityje, kitų kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

Neturint patirties, draugiško kolektyvo apmokymus;
Aprangą, spec. maitinimo kainas;
Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
Karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 29 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 30 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Padavėja (-as)

JUNGTINIS TURTO CENTRAS, UAB (EUROPA ROYALE KAUNAS)

UAB ”Europa Group” yra sparčiai auganti tarptautinė kompanija, kurios centrinė būstinė įsikūrusi Vilniuje, Lietuvoje. Kompanijos pagrindinės veiklos kryptys yra viešbučių tinklo frančizės plėtojimas ir prekyba nekilnojamuoju turtu.

Peržiūrėti įmonės profilį >