Darbo skelbimo numeris

357798

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulio Bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Įmonės metinės pajamos – 20 mlrd. JAV dolerių, joje dirba 55 tūkst. darbuotojų.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus, skirtus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai eksportuojami į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

2012 ir 2014 m. Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Vilniaus padalinys buvo pripažintas Metų darboviete.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai plečia savo veiklą ir į draugišką daugiau nei 750 darbuotojų kolektyvą kviečia:

Biotechnologas (-ė)

Darbo aprašymas:

  • Baltymų chromatografinis gryninimas.
  • Duomenų analizė ir technologijų tobulinimas.
  • Darbas su įranga (chromatografinės sistemos, chromatografinės kolonos, filtravimo sistemos ir pan.). Įrangos sanitizavimas.
  • Produktų formulavimas.
  • Produktų fasavimas.
  • Tirpalų gamyba.
  • Gamybos protokolų rengimas ir pildymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis chemijos/biochemijos/chemijos/bioinžinerijos mokslų išsilavinimas (bakalauras / magistras).
  • Patirtis dirbant su baltymų chromatografiniu gryninimu.
  • Puiki anglų kalba.
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Gerosios gamybos praktikos patirtis - privalumas.
  • Gamybos procesų planavimo ir organizavimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

    Susidomėjote?

    Mes laukiame Tavo gyvenimo aprašymo. Darbo skelbimo numeris - 82843BR. Kartu su galima darbo pradžios data nurodykite ir pageidaujamą atlyginimą