Darbo skelbimo numeris

360072

Darbo aprašymas

Įmonės internetinių puslapių administravimas, efektyvumo didinimas;
Komunikacija socialiniuose tinkluose;
Įvairių dizaino projektų kūrimas ir realių maketų parengimas;
Reklaminių leidinių ir įvairių akcijų derinimas su skyriais, tiekėjais, spaustuvėmis ir išplatinimo įmonėmis;
Renginių bei seminarų organizavimas;
Vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Noras nuolat tobulėti ir atsakingas požiūris į darbą;
Patirtis dirbant grafinėmis programomis (Adobe Photoshop, CorelDraw ir kt.);
Gebėjimas savarankiškai atlikti užduotis ir noras prisiimti atsakomybę už rezultatą;
Panašaus pobūdžio darbo patirtis būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Laiku ir stabiliai mokamą atlyginimą;
Galimybes tobulėti ir kelti kvalifikaciją;
Socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Palankią aplinką idėjoms, kūrybiškumui bei iniciatyvoms reikšti.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. vasario 1 d.
Įvestas:
2019 m. sausio 9 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Marketingo vadybininkė (-as)

SANTERA, S. VIDEIKOS IĮ

S. Videikos įmonė „Santera“ sėkmingai užsiima didmenine ir mažmenine prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos bei šildymo prekėmis, sodo bei parko priežiūros prekėmis ir technika. Taip pat „Santeroje“ teikiamos sodo bei parko technikos remonto, įrankių nuomos, transporto paslaugos. Pagrindinė užduotis kvalifikuotam personalui - visada suteikti profesionalias konsultacijas ir iš plataus asortimento padėti savo klientams išsirinkti reikalingas prekes.

Peržiūrėti įmonės profilį >