Autošaltkalvis lengvųjų automobilių servise

MARTONAS, UAB

Darbo skelbimo numeris

360118

Darbo aprašymas

Prie Kalvarijų g.53 autoserviso kolektyvo siūlome prisijungti energingą ir norintį dirbti bei užsidirbti lengvųjų automobilių autošaltkalvį.

Reikalavimai

- darbo patirtis (ne mažiau 1 m.);
- sugebėjimas savarankiškai dirbti ir atsakomybės jausmas už darbo rezultatą;
- noras dirbti ir užsidirbti;
- darbo sparta.

Įmonė siūlo

- lankstų darbo grafiką;
- visas reikalingas darbui priemones;
- socialines garantijas ir LAIKU mokamą atlyginimą;
- mokymus bei kvalifikacijos kėlimą;
- darbą draugiškame kolektyve.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. vasario 7 d.
Įvestas:
2019 m. sausio 10 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 800 iki 1500 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

MARTONO kolektyvas kryptingai dirba kurdamas naujoves, kurios pagerintų klientų automobilių techninį aptarnavimą, sutaupytų jiems laiką ir materialinius resursus. Uždaroji akcinė bendrovė Martonas veiklą pradėjo 1994 m. Šiuo metu MARTONO autopaslaugų grupę sudaro penki autoservisai Vilniaus mieste: trys lengvųjų automobilių, sunkvežimių servisas Meistrų g.13 ir kėbulų remonto dirbtuvės Barsukynės g.15, Galgiuose (automobilių priėmimas ir grąžinimas vyksta L.Asanavičiūtės g.17 serviso kėbulų skyriuje). Martono servisuose Jus sutiks draugiški ir kvalifikuoti specialistai, kurie suteiks reikiamą pagalbą Jūsų automobiliui.

Peržiūrėti įmonės profilį >