2022-07-29 11:26:48

Vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome plataus profilio vadybininko, kuris būtų atsakingas už klientams teikiamos kvėpinimo paslaugos eigą - pasiūlymų ir sprendimų teikimą, sutarčių pasirašymą, inžinieriaus darbų organizavimą, pardavėjo darbų organizavimą, taip pat už kitus su kvėpinimo paslaugos augimu susijusius darbus.
Ieškome pilno etato nuolatinio darbuotojo.
Jeigu mėgsti kvapus, organizavimą, nemonotonišką darbą ir atitinki daugumą reikalavimų, parašyk mums, susipažinkime.

Reikalavimai

• 1-2 metų patirtis verslo klientų aptarnavimo srityje;
• patirtis ir žinios derybose, konfliktų sprendime;
• reprezentatyvumas, puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
• vairuotojo teisės (privalumas-nuosavas automobilis);
• gebėjimas efektyviai organizuoti savo ir kitų darbo laiką;
• draugiška, savarankiška ir proaktyvi asmenybė.

Įmonė siūlo

• Rezultatus atitinkančius priedus prie bazinės algos;
• laiku mokamą algą;
• įdomų, dinamišką ir dažniausiai kvepiantį darbą stabiliai augančioje įmonėje;
• lankstų darbo valandų grafiką.