Projektų vadovas (inžineriniai tinklai / bendrastatyba)

NORIU DARBO, UAB

Darbo skelbimo numeris

360451

Darbo aprašymas

• Didelės apimties projektų įgyvendinimas (ryšių lauko komunikacijos ir / arba bendrastatybinių darbų vykdymo srityje);
• Vadovavimas projekto komandai;
• Projekto eigos darbų planavimas, organizavimas, finansinė kontrolė, darbuotojų darbo koordinavimas;
• Subrangovų parinkimas ir jų valdymas;
• Bendravimas su įmonės klientais ir partneriais.

Reikalavimai

• Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
• Panašaus darbo patirtis spec. inžinerinių ar bendrastatybinių projektų vykdyme;
• Anglų kalbos žinios (žodžiu, raštu);
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• SPSC statinio projekto vadovo, projekto dalies vadovo, specialiųjų statybos darbų vadovo atestatas būtų privalumas;
• Geri organizaciniai, komunikaciniai, planavimo, delegavimo, prioritetų išskyrimo gebėjimai, orientacija į rezultatą.

Darbą patikimoje bei veiklą plečiančioje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes profesionalioje komandoje, konkurencingą atlygį, galimybę prisidėti prie didelių ir reikšmingų projektų įgyvendinimo.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 5 269 10 76.
Kontaktinis asmuo: Kristina.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. vasario 9 d.
Įvestas:
2019 m. sausio 11 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Mūsų klientei – bendrovei, savo srities lyderei, Baltijos šalių regione ir Lenkijoje teikiančiai platų inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą įmonėms ir organizacijoms, įgyvendinančiai kompleksinius infrastruktūros projektus, darbui Vilniaus padalinyje reikalingas Projektų vadovas.

Peržiūrėti įmonės profilį >